| motanel78 a întrebat:

Sall aceasta este intrebare pentru fete!
Feteleor ce ten si par ochi va place la un baiat, ten brunet inchis sau blond deschis? ca eu am tenul inchis si mie nu imi place acest ten...

Răspuns Câştigător
| IrinaCamelia a răspuns:

Pentru mine una nu-mi pasa daca e gras sau slab, cu muschi sau fara, cu parul brunet sau blond, cu ochii albastri sau caprui, cu tenul inchis sau deschis.Pentru mine cel mai important este caracterul, prefer un baiat mai uratel decat unul plin de muschi si prea frumos care sa nu aiba nimic in cap si sa fie prea preocupat de propria persoana.Nu trebuie sa te rusinezi ca ai tenul inchis, cand vei intalni fata potrivita atunci ei o sa-i placa totul la tine big grin

6 răspunsuri:
| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns:

Nu as paria foarte mult pe frumusete conteaza caracterul.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Astea sunt detalii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt inebunita dupa mulatrii inalti cu ochii verzi.

| Daydream a răspuns:

Da, imi plac mulatrii si cu ochii caprui!

| NoOneKnow a răspuns:

Ten inchis si ochii albastri sau verzi, de preferat brunet.

| SteffiSteff a răspuns:

Pai sa fie sate/blond, cu ochii albastrii sau verzi si sa aiba tenul mai deschis. Dar mai intai de asta conteaza sa aiba caracter si sa stie sa se comporte, deoarece nu conteaza doar aspectul, ci si personalitatea si felul sau de a fii. Insa asta e doar opinia mea...