| cosminnick3000 a întrebat:

Fetelorm voua ce fel de baieti va plac? Cu tenul mai deschis sau mai inchis?
Eu am parul brunet, ochii caprui si tenul inchis sa culoare.
Va intreb deoarece multe fete de la scoala ma fac tigan.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Nobody35 a răspuns:

Heii! happy

Daca tu te simti bine in pielea ta, atunci nu lasa alte persoane sa iti schimbe parerea!
Daca ele te cred tigan, inseamna ca problema e la ele, ca au mintea prea limitata pentru a constientiza ca asa este tegumentul tau.
Si ce daca ai tenul mai inchis? Macar asa nu trebuie sa te stresezi cu bronzatulwinking, iar ochii verzi sunt foarte frumosi whistling.

Sa ai o zi frumoasa!

5 răspunsuri:
| Rakanishuu a răspuns:

Atata timp cat nu esti tigan poti spune ca ele-s proaste.
Stii. ai putea sa te faci roscat daca nu esti multimit de tine. Asa a facut unu' si acum s-a schimbat in bine. Desi arata ca un emonel... >_

| TheBlueDragon a răspuns:

Fratelaughing Parca ai fi eu laughing Si eu am parul brunet, ochii caprui si tenul foarte putin inchis.
Si majoritatea fetelor nici nu ma baga in seama sad Si tu patesti la fel?

| cosminnick3000 explică (pentru TheBlueDragon):

Da, dar eu am tenul foarte inchis, iar parintii mei au amandoi tenul deschis

| TheBlueDragon a răspuns (pentru cosminnick3000):

Poate semeni cu un unchi/o matusa/un bunic sau o bunica.Depinde.Eu am tenul memei si trasaturile tatei.

| meandme77 a răspuns:

Dragul meu,stai calm,nu ele te au facut tigan,maica ta, da vina pe ea, glumeam, nu tine cont de ce spun ele, accepta te asa cum esti.