| AnoOnim23 a întrebat:

Sall all!

Am si eu nevoie de sfaturistraight face
Sa va spun povestea mea.De vreo 2 saptamani nu ma mai inteleg deloc bine cu iubitul meu cu care sunt de 3 luni, motiv pentru care i-am reprosat foarte multe lucruri.Il simt rece, distant iar la inceput nu era asahappy, acum aproape ca il sun numai eu, iar la nceput ma suna de zeci de ori, imi dadea sute de mesaje, iar acum nimic parca nu mai este el.Am vorbit cu prietenii din grupul lui si mi-au zis ca mai mereu cand X al meu este cu ei vb la tel cu o fata cu care s-a intalnit de cateva oristraight face...deci nu stiu ce sa mai credthinking oare sa fie aceasta fata de vine pentru raceala dintre noi?
P. S. Sa stiti ca nu il iubesc la nebunie dar totusi simt ceva pentru elhee hee

Deci...ast sfaturi ca eu nu stiu ce sa mai fac, de discutat cu el nu prea am cum ca nu ma asculta si o da tot timpul in diversestraight face

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Desi pare dur eu iti spun ca peste o luna nu vei mai fi cu el. Cele 3 luni a fost ceva trecator si incet obisnuieste-te cu asta.La inceput a facut tot ce a putut sa iti atraga atentia, sms, telefoane etc acum prin ce spui tu s-a plictisit si dupa cum spun prietenii si-a gasit o fata cu care se intalneste si vorbeste la telefon.Nu e o problema asta acum daca spui ca tu il placi asa cat de cat dar sa fii atenta pe viitor relatiilor unde pui suflet. Daca pui prea mult sau tot te va durea. Ce sa faci discuta cu el vezi daca se poate sa fie sincer si sa iti spuna ce se intampla sau asteapta, timpul le rezolva pe toate.Bafta!

2 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Cred ca baiatul si-a pierdut interesul.Ca sa nu iti mai puna coarne in continuare, eu iti recomand sa il intrebi de aceea fata, daca ea exista. O despartire la timp e mai buna decat o pierdere de vreme!

| georgesur a răspuns:

Pai sa nu-i fi dat de inteles ca vrei sa te casatoresti cu el...
"ea: dragul meu, stii ce citesc in ochii tai?
el: ce iubito?
ea: ca vrei sa te casatoresti cu mine.
el: analfabeto! "