| anonim_4396 a întrebat:

Sall all! Am si eu o intrebare. A folosit cineva dintre voi pastile de marire a penisului? Sau aveti cunostinta de asa ceva?

4 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Inutile.

Tot ce e real este operatia aia, dar exista riscuri mari. Mai bine lasa'ti penisul asa, si invata cum sa'l folosesti decat sa ai unul de 24 si sa dai ca nesatulu'.

| Opt1k a răspuns:

De ce iti trebuie marire a penisului? cu ce te incanta?

| Alexandru_8107 a răspuns:

Sa sti, ca nu marimea conteaza dar nu uita, ca foarte mult conteaza cum e pregatita femeia pentru un act sexual. Daca ai pregatit-o bine, i-ti garantez ca-ti ajunge si degetul mic. Sper ca te-am ajutat.

| cristiannn_8836 a răspuns:

Vaginul unei femei are lungimea de 13 cm, deci nu cred ca ai mai putin, si dupa cum a spus si Derye citez "Inutile". Lungimea medie a unu penis e de 17-18 cm.