| alingam a întrebat:

A folosit cineva produse de marire a penisului? Ce fel de produs si ce rezultate?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Sunt toate facaturi, doar prin interventii la doctor e posibil

| mihai69 a răspuns:

Da; cu o lupă puternică e cel mai sigur rezultat. O vezi de cel puțin 2 ori mai mare.

| sofisis a răspuns:

Nu exista!

| alexwahl a răspuns:

E o tampenie. Crede-ma! O sa ai mai multre rezultate daca: Iti legi un kg de reviste P***o de "picior" si il lasi sa stea 5 min atarnate. Uita ideea asta. Asa ceva nu exista. Cat despre marime. Bucura te ca o ai asa, si ca esti sanatos.