| anonim_4396 a întrebat:

Sall all. Cine a folosit pastilele VIMAX pentru cresterea penisului? Sau aveti cunostinta de cineva care lea folosit?

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai fost la medic și ți-a spus că este mică?
Stai în banca ta, numai vise și iluzii de mărire.
Fii tu însuți și fericește femeia în pat cu ce ai în mod natural în "dotare". Nu uita că este raportat direct la mărimea vaginului.
Pa, pa.

| lyrics a răspuns:

Hey
cum te'ai simti daca penisului tau nu i'ar placea de tine?
si ar vrea sa te mai inaltsi sau eu stiu ce
waiting
lasa asta la o parte.
sa stii ca un penis mare poate provoca dureri.
conteaza cum o folosesti
:*

| evoke a răspuns:

Eu iti zic mai bine sa stai cuminte, decat sa iei toate prostiile de pastile sau creme sau ce or mai fii.
Poti sa o ai si de 5 cm., nu conteaza marimea daca stii ce sa faci cu ea. La ce folos una mare si toate cele daca nu stii ce sa faci cu ea? straight face Stai cuminte. Daca asa a fost sa o ai, asta e. Fii mandru de ea, oricat de mult ti-ar displacea. :]

| A.be.ce a răspuns:

Nu cred ca exista asa ceva. Cel putin eu una nu am auzit. Te sfatuiesc sa renunti la complexele pe care le ai asupra marimii penisului. Tot ce conteaza este sa stii CUM sa folosesti ceea ce ai, pentru ca degeaba ai ceva urias in pantaloni daca nu ai habar ce sa faci cu ea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Creste creste creste creste de nu se mai opreste, am 4 metri de la ele, sincer nu ti-as dori sa ajungi ca minewinking stai in banca ta happy

| annabetu a răspuns:

Vezi aici http://xshop.cabanova.com/solutie-marire-a.html
Este foarte bun o sa fi multumit

Sper sa te ajute

| valentina898 a răspuns:

Vimax, cele mai bune pastile care s-au inventat vreodata...le-am luat dupa vimax.ro

| xCause a răspuns:

Bai parerea mea e ca ar fi ok... am gasit si eu vimax.ro, am intrat si am comandat. acum ce sa zic.nici prea prea, nici foarte foarte... dupa o luna si ceva abia daca vad marirea, insa intr-adevar tin mai mult la pat. sa vedem ce-o sa i-as, potential exista. oricum, sunt prea naivi cei care cred ca intr-o luna le creste. va tin la curent cu rezultatele, succes tuturor. e o problema delicata

| Băiat_Finut_Teo_1993 a răspuns:

Boss ai folosit vimax vreau sa ma lamuresc si eu sunt bune au efect sau da bani degeaba