| Untouchable a întrebat:

Ati folosit careva pastilele acelea Vimax pentru marirea penisului? Am auzit ca se ajunge undeva la 5-6 cm in 6 luni. Vreau sa stiu daca intr-adevar da roade

Răspuns Câştigător
| Neighborhood a răspuns:

Da, sunt cele mai bune pastile din cate stiu. dar sunt si foarte scumpe. 6 cutii te poate costa in jur de 700 RON hihihihee hee

11 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Cred ca ar trebui sa ramai asa cum esti tu, adica, sa iti lasi penisul asa cum este el, pentru ca din cate stiu eu, cu Vimax, nu se si ingroasa. Si totusi, ce conteaza marimea si grosimea? Conteaza cum este folosit!

| CodrutM a răspuns:

Da, am folosit eu. In 6 luni, mi s-a lungit cu 25 de cm dar nu s-a ingrosat de loc si acum arata penal.
Am vorbit cu medicul si mi-a dat niste pastile care o sa il reduca la dimensiunea initiala, se numesc Xamiv (citeste invers).

Prietene... pensiul tau va fi la fel de Untouchable (cititi nick-ul) daca nu te impaci cu ideea, cu sau fara pastile. Cat de mic poate sa fie?
Ce e de la 9 cm in sus e penis. Chinezii, Japonezii nu se plang, si stii doar ce dotari au.

| IF94TK a răspuns:

1.Metodele acestea, prin pastile nu merg.
2.Sunt nocive.
3.Nu incerca.

| epurasu a răspuns (pentru IF94TK):

nu incerca nu da nici un rezultat sunt o modalitate de a-si face bani--cei ce le vand --

| Lucian_4323 a răspuns:

Daca unii baietii sunt batuti in cap ce sa le faci? nu ai nimic ce sa le faci... ce credeti in toate prostiile ...prietene stii vb aia mica mica dar ridica asa ca faci ce vrei

| annabetu a răspuns:

Vezi aici http://xshop.cabanova.com/solutie-marire-a.html
Este foarte bun o sa fi multumit

Sper sa te ajute

| Untouchable explică:

Eu nu inteleg de ce v-a faceti pareri aiurea. nu a spus nimeni ca o am mica. 19 cm nu cred ca e mica, eu incerc sa ajung pe la 24.

| AlfaBeta a răspuns:

Nu conteaza marimea baghetei, ce magia ei :devil)

| feldo a răspuns:

Se poate incerca si cu crema asta
http://bit.ly/1SPimjq
Cel putin nu da efecte secundare ca pilulele!

| georgyan20 a răspuns:

La mine au mers bine suplimentele NaturalXL. Le-am luat de pe sit-ul www.naturalxl.ro si in 6 luni am mai pus 5 cm!
E incredibil!
Glumesc!:)) NaturalXL am luat dar rezultatele au fost mult mai mici undeva pe la 2 cm!
:)

| TanaseMr a răspuns:

Ia vezi www.VimaxOficial.ro