| LobyCreW a întrebat:

Sall allhappy ma cheama gabi am 1.62 si 64 de kghappy nu sunt obez/graswinking nici scandura is om de bataie(bine facut sa zicem)de 5 ani fac greko-romane lupte si cam m-am plictisithappy karate am facutbig grin as dori sa stiu daca exista vreun sport genhappy mmahappypumni picioare piedici trantituri wrestling ceva de genu si daca exista ziceti-mi si mie daca sunt in bucuresti aceste cluburibig grin dau funda:X pentru raspuns restul vooothappy

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Mm ceva frumos ar fi capoiera.e o combinatie de dans cu miscari de karate, e foarte frumos

| LobyCreW explică:

Ba AmStaffwinking ce slbz matii te int pe tinehappy da am n metru si un snitel vezi-ti de matawinking ca poate-ti scot si dintihappy

| LobyCreW explică:

happy Phoahappy happy happy Scuzesad Mi-l scuzi:X Dar Vreu la mata in gura:X Scuzami-l

| WeedMan a răspuns:

In Romania singurul sport asemanator cu mma si wrestling-ul sunt luptele greco-romane.Dar ai putea sa te apuci de box sau Kickboxing(K1, Local Kombat). Bafta

| penthouse a răspuns:

In p, ula mea. la un metru si un snitel esti smecher?laughing) cauti alt sport? apuca`te de judo daca vrei sa pici in cap. poate iti zboara smecheriile happy

| penthouse a răspuns:

Mars ****i aprasterii matii. prunc de 13 ani. ma caca pe fruntiocu tau