| LobyCreW a întrebat:

Sall Alhappy sunt Sportivhappy Sunt La Lupte Libere Css Rapid am 13 ani fac sportu asta de 5 ani sunt bine facut si solidhappy si eu nu prea am batut lumehappy decat in joaca(scheme de lupte libere, trantituri cheie la picioare, tur de brat) nu prea am dat pumnuri si picioare decat am aruncat pe jos adversarul cum sa da cu pumnul si unde ie bine sa dau sa cada jos nu sal omor sau sal ranesc decat se cada si sa se termine lupta si sa ies invingator:X cel mai bun raspuns funda:X fara raspunsuri gen: esti brucee le fara misto please

2 răspunsuri:
| BalonaşDulcee a răspuns:

Si eu am fost la acelasi club laughing cumva e vre un baiat pe acolo Alex baiatul antrenorului, una Beti si una Catalina?

| BalonaşDulcee a răspuns:

Si eu am fost o luna de zile nu am putut prinde miscarile am plecat laughing mai ales cand am fost eu era iarna at wits' end