| MaxPeyn32 a întrebat:

Sall am 16 ani si si am o iubita ce e virgina si nu stiu cum sa o conving sa faca sex cu mine si de acea mi-e frica sa o fortez sa nu cumva sa stric relatie ce sa fac? *funda*

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Intai asteapta sa faca varsta minima la care o fata iei poate incepe viata sexuala fara riscuri, adica 17 ani si jumatate. Abia dupa aceea, te poti gandi la asta si discuta cu ea. Pana atunci, nu merita nici macar sa aduci vorba.

| singurinlume a răspuns:

fi sincer cu ea si explica-i ca pentru tine conteaza foarte mult aceasta parte a rel; atiei voastre si ca e normal la aceasta varsta ca orice fata sa aiba un contact sexual. daca intr-adevar tine la tine si te iubeste va accepta. multa bafta

| AmeliaEisenhower a răspuns:

Pai important este sa ai tu rabdare, o sa vrea ea, important este sa nu o obligi. Va crede ca nu o iubesti si ca vrei doar sex big grinbig grin deci, multa rabdare, asta-i solutia

| GeosBIOS a răspuns:

Minoru-le, fa-ti temele ca maine ai scoala.

| NECHY a răspuns:

O imbetzilaughing))