| lovin a întrebat:

Salut, as vrea sa va cer si eu parerea voastra. Cum sa-mi conving prietena sa faca sex cu mine, avand in vedere ca ea este si virgina si mi-a zis ca ii este cam frica... spuneti-mi cum sa o iau ce sa-i zic deoarece eu nu am foarte mare experienta sunt mai la inceput... big grin

14 răspunsuri:
auran
| auran a răspuns:

Eu zic sa te mai coci tu nitel daca tot esti si tu la inceput...si poate in timp o sa simta si ea chemarea...graba strica treaba

| Encore a răspuns:

Nu stiu, daca te iubeste nu are de ce sa ii fie frica si daca o iubesti...
Explicai, ca faceti din dragoste nu din alt motiv

| M.J. a răspuns:

Poi nu trebiue sa o iei in niciun fel...asteapt-o sa fie pregatita, daca o iubesti trebuie sa ai rabdare

| Swabia a răspuns:

Dar te`ai gandit ca daca o fortezi psihic cat si fizic o fortezi in acelasi timp sa se maturizeze mult mai repede! Cati ani are ea? De ce sa-i induci in eroare copilaria? Pentru o clipa de placere?

| Swabia a răspuns:

Ce tare e raspunsul anonim!>...jur...ca nu ma mai pot opri din raslaughinglaughing))...De`a fi fos eu parintele acelei fete...acum avea bilet la spital! happy

| andreig a răspuns:

Itizic eu cum sa o iei: cu japga laughing) desi asculta la mine o sa fie foarte stresant pentru tine cand o sa o dezvirgineziwinkingwinking iti ia celputin o zi ca nu poti sa o bagi direct ca zbiara aia de trezeste tot cartieru` laughing)) o sa ai de tras ai sa vezi

| alin88 a răspuns:

De ce te grabesti? Ai rabdare pana cand ea se va simti pregatita pentru asa ceva. Actul sexual presupune o pregatire fizica si psihica. Totul vine de la sine.

| DarKJoKeR a răspuns:

De ce nu astepti pana este si ea pregatita? Daca ai rabdare intr-un final va veni ea cu propunerea poatewinking. Totul va veni de la sine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Face cind are chef, cind se simte pregatita. De ce trebuie sa o presezi, crezi ca numai tu contezi? Conteaza si ea, arata-i respect, nu o stresa cu insistente si o sa vina totul de la sine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...eu m-am dezvirginat aseara in dus cu catain un baiat d 14 ani... iar eu am 11 ani... m-au prins parintii...si au zis ca e bine sa stiu de mik despre sex.si acum fac in fiecare seara cu el acelasi lucru...si imi place,,, e asa de placut...si spune-i ca doare un pic cand o dezvirginezi... dar apoi trece...si e bine... n-am mai trecut prin astfel de placere,,, e minunaaaat... aa... aaa... aaa... aaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auzi anonim, da tu de aeseara zici c-o faci in fiecare seara? Pai cite seri au trecut de aseara laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Convingeo

| lovin explică:

Nu sunt virgin, am mentionat ca nu am foarte multa experienta adica de 4 ori am facut-o...big grin

| sterwa a răspuns:

Zii ca esti si tu virgin, ca tie f rusine sa recunosti, dar dat fiind faptul ca ea e atat de speciala, ii spui. spune i ca nu vrei sa ai multe femei la viata ta, ca visul tau dintotdeauna a fost sa ai una singura.
sigur va functiona vrajeala asta!