| adrianboss2011 a întrebat:

Sall am intalni o fata siimiplace de ea si nu stiu cum sa ii spun. Funda

Răspuns Câştigător
| xAimeeRO a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, apropiete de ea...esti baiat ai mai mute avantaje fetle sunt putin mai timide si nu prea se descurca spune-i in fata

9 răspunsuri:
| tpuu a răspuns:

Esti baiat! happy. Spune-eu in fatawinking.

| FoarteLetargic a răspuns:

Gandeste-te cum sa va cunoasteti mai bine si apoi cum sa o intrebi. Totusi daca vrei sa o intrebi direct, o duci undeva unde suneti singuri si intreab-o daca vrea sa fie cu tine. Numai bine!

| pokerface_9746 a răspuns:

Nu trebuie sa te duci la ea si sa ii spui.Incearca sa te apropii de ea, sa faci conversatie.In functie de cum va intelegeti, poti sa o inviti la un suc, ceva.si pe parcurs, in functie de feedback.o sa stii ce sa faci.Bafta!

| Plague a răspuns:

O intrebi direct, ce mare minune? E om si ea, nu iti face griji ca nu te mananca. Strangi curaj, o duci undeva sa fiti singuri, si o intrebi.

| LifeIsAJoke a răspuns:

Doar spune-i.

| xcandyoyo a răspuns:

Trebuie sa vorbesti cu ea, sa gasiti chestii in comun. Poti vorbi cu ea despre chestii ce le plac fetelor. fetele apreciaza cel mai mult la un baiat simtul umorului.Incearca s-o faci sa-si dea seama ca o placi fara sa i-o spui.Relatiile cele mai bune sunt cele care au pornit de la o prietenie. Daca ai emotii cand vorbesti cu ea, intreab-o chestii despre ea, asa el va fi cel care va vorbi si tu cel care va asculta.Si nu uita sa eviti lucrurile pe care le urasc fetele cel mai mult.Bafta winking... funda?

| ArcAnna a răspuns:

Fata imi place de tine. vrei sa fim impreuna?

| Alis_5793 a răspuns:

Pune-i in buzunar un bilet.

| Fre3Style a răspuns:

Poi uite ce zic eu... ceri frumos id de mess sau nr de telefon si ii zici e ff simplu daca zice da e prefect daca zice nu e tot bine cauti altawinking bft