| cata24caty a întrebat:

Sall,imi place o fata cu, care nu am prea vorbit si nu stiu cum sa-i spun ca imi place de ea?

5 răspunsuri:
| Classy a răspuns:

Invit-o afara, in oras, chatuieste mai mult cu ea pe facebook sau messenger, deveniti prima data amici buni! Succes!

| unknøwn a răspuns:

Vorbeşti cu ea atunci.

| varcolaccc a răspuns:

Pur si simplu ii spui. Daca iti va iesi ceva bravo daca nu mai sunt fete pe lume.

| CrazyGirlAmy a răspuns:

Pur si simplu. Iti faci curaj si mergi al ea si ii spui asta. Baftaaa!

| Andraaaaa2000 a răspuns:

Incearca sa bati un apropo gen :" Daca ti-as spune ca imi place de tine, cum ai reactiona?" Am incercat si eu si merge.