| Lindsey a întrebat:

Sall, am nevoie de idei cit mai originale pentru un cadou prietenului meu de Sf Valentin, cele mai originale primesc fundita, mersi.

2 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Originale zici?
Incearca sa ii faci ceva tortulet acasa,in forma de inimioara,sau o felicitare frumoasa,in care sa ii scrii ceea ce simti tu,cu cuvintele tale,sa nu fie luate de pe net,sau sa ii pregatesti ceva in casa,o ina ceva, o baie cu spume, asta daca aveti o camera disponibila si nu riscati sa va faca cineva bucuria de a intra peste voi! depinde si ce varsta aibig grin

| FORMULADTI a răspuns:

Un prezervativ, si o dorinta nebuna fata de el. Crede-ma va fi cadul ideal