| SufletDeCopil a întrebat:

Voi ce cadou ii luati prietenului/prietenei voastre de Sf Valentin?crying Idei?big grin!

Răspuns Câştigător
| mihaeelaa a răspuns:

Eu una o sa-i iau o bratara si o sa scriu pe o parte initialele numelor noastre, iar pe cealalta ziua cand ne-am cunoscut.Si daca e cuminte o sa-i cumpar o stea. O sa-i fac acte pe ea. O sa-l sa o aleaga pe care-i convine, si o sa fie a lui si o sa-i poarte numele. Mi se pare ceva mai specialblushing. Tu ce ai de gand sa-i ieibig grin?

3 răspunsuri:
| Luori a răspuns:

Probabil ca imi voi lua mie cadou, sau aventual unei fete laughing

Iubit nu am...

| kukubau a răspuns:

Una bucata trandafir si o piza rece ca-i ajunge laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic big grinbig grin> Ma astept sa iesem pe undeva, si acolo vom vedea noi laughing.