| 19veronica95 a întrebat:

Salut tuturor, am nevoie de ajutorul vostru
se apropie sf valentin si nu stiu ce cadou sa-i fac prietenului care are aceeasi virsta ca si mine, multumesc de ajutor.

3 răspunsuri:
| Lk_Lucian_1990 a răspuns:

Adica are 16-17 ani? Ca nu prea ai specificat. Trebuie sa-l cunosti cat de cat si sa stii ce-i place. Pentru sexul masculin drept cadouri pot fi: ceasuri, bratari, pandative, portofele, carti, parfumuri, cravate, camasi (nu roz ok? laughing) iar probabil la varsta lui cred ca poti sa-i iei si niste jocuri, cadouri amuzante.

| 19veronica95 explică (pentru Lk_Lucian_1990):

Are 12 ani, dar as vrea sa-i fac un cadou romantic

| Lk_Lucian_1990 a răspuns (pentru 19veronica95):

Of, sincer, la 12 ani, baietii habar nu au ce-i ala romantism (nu ca mai tarziu ar sti laughing). Ofera-i ceva ce-o sa-i placa, un lucru care sa-i ofere distractie pentru ca asta cauta majoritatea la varsta aia.