| nebunatika a întrebat:

Sall...am si eu o intrebare...acum o luna am facut sex protejat cu iubitul meu nu mi-a curs deloc sange dar dupa doua zile mi-a venit ciclu...este vreo sansa sa fiu insarcinata? pls rasp urgent...multumesc

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

In mod normal, ultimele 5 zile inainte de sangerare au risc mic de sarcina, iar daca ti-a venit si menstruatia (presupun ca la timp), atunci chiar ca nu e nici un risc sa fii insarcinata.

nony
| nony a răspuns:

Poi daca ai facut sex protejat.cum poti sa ramai virgina?straight face

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Daca totul a decurs ok (nu s-a rupt prezervativul) nu esti insarcinata.

| Sara a răspuns:

Fato! daca tu singura zici ca te ai protejat. nici prezervativu' nu s a spart. atunci ce vrei? ai intrat ca sa te lauzi? si sa fii ca toti? doamne ce a ajuns site ul asta oh go on

| marsy a răspuns:

Desigur ca nu poti ramane insarcinata!

| Notme a răspuns:

Nu esti insarcinata si sa nu mai fii asa nesigura cauta pe internet informatii despre sex, intreab-o pe mama ta sau mergi la medic.

| kayan a răspuns:

La cat de nebunatika esti, raspunsul e da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai facut sex protejat nu ai de ce sa iti faci probleme. Dar erai virgina sau cum? Ca nu inteleg ce treaba are sangerarea in toata chestia asta. Ti-a venit menstruatia mai devreme sau ce?