| irina_8441 a întrebat:

Mia curs o pata de sange pe chilot? nu mi-a venit ciclu de 8 zile... oare sunt insarcinata? va rog ajutati-ma cu un rasp...

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și un test de sarcină de ce nu faci?
Poate fi o răceală, o sarcină, o disfuncție hormonală.
Pa, pa.

| Michell_7762 a răspuns:

Ca sa iesi din dubii du-te in farmacie si cumpara un test de sarcina. Repede! Cati ani ai Irina ...ar trebui sa fiti mai atenti, cu atatea contraceptive nu stiu cum este posibil. Daca vrei da-mi un raspuns in leg. cu aceasta problema., sa speram ca este doar intarziere.

| AleXaandraa a răspuns:

Neahhoh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi-a intarziat 5 zile si deja ma panicam cu bebe! Nu aveam pofta de mancare din vina sentimentului ca am bebe (in mintea mea crezand c asta este alt semn ca am bebe), am avut chiar greturi din astea dar cred ca din vina ca nu mancasem mancare si am manct inghetata. Am fost acum 2 zile la farmacie si al laut 2 teste, unul l`am facut imediat dupa si a iesit negativ iar al doilea seara si la fel a iesit negativ! Apoi culmea la 23:00 mi-a venit ciclul laughing! Mai bine fa un test sa fii sigura apoi da`mi si mie un PM sa imi spui ce ti s`a intamplat!

| irina_8441 explică:

Fetelor va dau o veste.ca am bebe.si uite ca se poate intampla si dupa o zii de intarzier.deci e posibil