| mihaela_7412 a întrebat:

Sall am si eu o problema am vorbit cu un baiat 2 ani si acum de cateva luni nu mai sunt cu el, parintii nu stiu de relatia noastra si daca ar afla nu ar fi de acord, acum eu sunt cu un alt baiat si fostul ma ameninta ca le va spune parintilor de ralatia noastra, vreau sa scap de el si nu stiu cum vreau sa ma lase in pace. dar el vrea sa le zic la ai mei crede ca asa vom fii impreuna dar eu nu mai vreau sa il vad. ce sa fac? cum sa scap de el?

4 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Cel mai destept pas pe care il poti face e sa iti informezi chiar tu parintii de noua relatie.De fapt, asa e si normalhappy

| elena a răspuns:

@deea am trimis deja un raspuns la intrebarea ta...cauta la categoria "intrebarile mele", unde ai "vizualizare profil".

| vlad24tm a răspuns:

Aaaaaaaaaa cati ani ai? pai totusi e enervant gaseste si tu ceva cu care sal santajezi...am avut si eu o problma de genul asta...alta solutie nu gasesc a si intra pe idul meu mai vb acolowinking sper ca te-am ajutattongue

SUCCES!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ce-ar avea de spus parintilor tai? si ei nu ar trebui sa stie? nu cumvaaaaa? ei, pai in cazul asta poti sa le spui chiar tu; dragii mei, a zburat puiul cu ata.acum am un prieten si fostul ma santajeaza ca va spune.parintii tai te vor ajuta ca de aia sunt parintii. voi sa faceti prostii si noi sa reparam dupa.lasand gluma la o parte, spune-i mamei tale, ca e singura care te va ajuta.