| AnimalPrint a întrebat:

Sall. Am si eu o " problema". Unui baiat ii place de mine.laughing Ok, frumos dar este cateodata prea insistent. Vrea mereu sa vorbim la telefon chatterbox ma intreaba mereu daca vreau sa fiu cu el etc. Eu nu am nimic cu el si chiar ne intelegem bine. Imi place cum se poarta in general fiind un baiat finutz dar cateodata chiar ma enerveaza. Nu prea as vrea sa fiu cu el pentru ca este putin mai scund ca mine >:". Voi ce credeti? Nu as vrea sa-i distrug visele totusi sau sa-l fac sa creada ca sunt o prefacuta. DAU FUNNNDA!

7 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Daca este dragut, nu conteaza ca esti tu mai inalta. Oricum baieti cresc mai greu, am avut un amic scund, si tot asa, cand a crescut a vrut tipa sa fie cu el straight face.

Daca iti place cum vorbeste, comporta si ai oarecum o mica atractie pentru el, de ce nu?

Ii spui ca vrei sa incerci cateva zile, si daca accepta e bine.

Daca nu vrei, ii spui frumos ca nu, dar dai si motive. Totusi incearca sa nu-l ranesti.

| Derye a răspuns:

Esti o prefacuta. Si mai mult de atat, esti o ipocrita si ai si anumite tente se shizofrenie.

Ce daca e mai scund? Are toate calitatile necesare, si tu il refuzi pentru ca e mai mic decat tine.

| AnonimA a răspuns:

Pai nu inteleg vrei sa fi cu el sau no?straight facedaca da combinate cu el ca baiatu e insistent ca ii palce de tine no>>?smugsh daca mai e sh dragut inca un avantajsmugsh ce conteaza ca e scund nu e nimic dar daca nu vrei sa fi cu el spune-i de acum sa nu se mai tina aiuria dupa tine posy:* funda?:d

| Lora a răspuns:

Daca nu-ti doresti sa fii cu el spune-i ca nu-ti doresti momentan o relatie asa nici n-o sa-l ranesti cu nimicwinking

| Annie_3559 a răspuns:

Nehotarata mai estihappy!

Daca il placi ce conteaza aia cativa cm, nu pot intelege chestia asta, n`am so inteleg nicioadatahappy.
Baiatul te place si ii este drag de tine de asta e si asa insistent pentru ca vrea un raspuns la intrebarea lui "daca vrei sa fii cu el".(nu-l mai amana ca isi face iluziihappy ]

Daca nu vrei sa fii cu el zii adevarul frumos si spune-i sa inteleaga si in cele din urma sa ramaneti prieteni, dai argumentehappy, nu va crede ca esti o prefacutahappy.

[blushing]bye*Bye

| Bella_2124 a răspuns:

Acelasi lucru patesc si eu de multe ori! de obicei, ca sa nu par prea "rea" le zic ca nu prea am timp de o relatie, ca am alte prioritati acum, sau ceva de genu`...sau poti sa-i zici ca ink esti ranita din cauza ultimei tale experiente amoroase si nu ai putea incepe o alta relatie deocamdata... si cat despre faptul` ca vrea sa vorbiti mereu la tel, poti vorbi putin mai sec, sa raspunzi monosilabic, astfel isi va da seama ca nu esti prea incantata sa va auziti atat de des. ] sper ca tsi-am fost de ajutor. :*:*

| Bella_2124 a răspuns:

App, asta in cazul in care nu vrei sa te combini cu el!big grin :*