| tatiana123 a întrebat:

SAll as vrea si eu status va rog de dragoste, viata si iubireVa rog nu luate de pe net ca m-am saturat.

Răspuns Câştigător
| Dixie_2559 a răspuns:

Si ii vad pe copii aia doi Care se tineau in brate Si isi sopteau "Te Iubesc" Copii aia doi eram chiar noi.

Ma iubeste si asta se vede dupa ochii lui cand ma atinge ma saruta simt cum totul prinde viata si ca traim intr-o poveste colorata

Fluturasii asta simt cand imi soptesti un "Te Iubesc"

Noi suntem copii aia doi care au renutat la tot pentru a se iubi.

Cand nu esti cu mine mi-e dor de privirea ta de saruturile tale de mana mea cuprinsa de mana ta

Eu si Tu am format un Noi si totul a fost mai frumos in doi.

Te vad ca un inger mereu cand sunt trista ma faci sa rad mereu cand ceilalti mau tradat tu mi-ai fost aproape si pur si simplu te iubesc; x

Nu lua insema lumea eu te iubesc si te voi iubi mereu

Te vad mereu te visez seara ma gandesc la tine asta insemna un singur lucru m-am indragostit de tine; x

Sper sa iti placa eu le-am scrisxD

3 răspunsuri:
| BlueBird a răspuns:

Cand un om inavata sa iubeasca terbuie sa suporte riscul urii.

Love in Engleza, J t'aime in franceza dar in stil moldovenesc pur si simplu te iubesc. :X

Spui ca daca ai putea zbura nu ai mai cobori niciodata puppy dog eyes? Ai ochi doar pentru acel albastru, albastru cer. :X

| BlueBird a răspuns:

Cele mai faine status sunt cele din melodii :X.

| anytimeanywhere a răspuns:

Orice drum parcurs, e mai frumos in doi…"

Dac-ar fi sa am tot, ce ar putea avea cineva tot nu pot renunta,
Tot n-ar fi de-ajuns, tot ce am de spus
E ca fara tine pentru mine totul e nimic...

"love struck ♫♦ Te iubesc ♥♫ love struck"

La poarte sufletului meu...nu mai incearca numeni sa mai bata, caci cheia ai luat-o si usa-i incuiata! love struck

Undeva, cineva se gandesta la zambetul tau si se bucura de prezanta ta in viata sa. Asa ca atunci cand esti singur, aduti aminte ca cineva undeva, se gandeste la tine
love struck

N`am iubit p nimeni cu atata dor... si de-a fost ceva... a fost trecator.

Si o sa fie bine` chiar daca mai avem probleme`. iti`spun stai linistit`. `. ca multe vin si trec chiar`daca raman`semne`. orice`semn se vindeca`dupa o vreme`! [love struck]

As vrea sa poti sa te vezi prin ochii mei.Numai asa ti-ai da seama ce mult insemni pentru mine

maine de as pierde tot, eu stiu ca in inima ta tot timpul voi avea un loc love struck te iubesc:X

mi-am readus la loc zambetul pe care odata il credeam pierdut! love struck

As vrea ca timpul sa-l opresc sa-ti spun de fapt cat te iubesc…

Ca un tablou te privesc Esti tot ce mi-am doresc"

multe drumuri grele eu am tras

numai ca sa nu te lassad

•Are o aura ce te-atrage • Stie ca o placi • De-aia nu te lasa-n pace • E atat de tacuta • Misterul iti provoaca o privire pierduta •

Funda? :X