| Vara200 a întrebat:

As vrea niste status-uri de viata de zi cu zi, de dragoste etc. Cele mai multe funda.love struck

Răspuns Câştigător
| dincolodevise a răspuns:

"Inca de mici ne naStem pentru a iUbi*Astea'S cele mai frumOase momente ale vietii*Cand Se va intampla inSa nu vei Stii*Ii vei Spune doar atat:"

"[]Undeva te pastrez mereu in inima mea,Sti ca nu te pot uitaa,Am sperat ca-mi vei da toata dragostea ta,Dar eu un te pot avea[]"

# Am trecut cu voi prin multe, si bune si rele, Anturajul isi punea amprenta pe faptele mele

Si imi amintesc "ii am pe ai mei cu mine" Orice`ar fi "cu ei e un pic mai bine"

"Eu si'ai mei mai uniti ca niciodata, Imi reprezint tovarasii, sunt cea mai fidela fata!"

Numai cu tine'am trecut peste tot [razand si plangand]

Au fost si certuri si nu pot minti Dar supararea nu tinea mai mult de o zi

Sa ne desparti nu poti, cum nu desparti pe Ali Baba de hoti

Suntem normali avem doar nevoii speciale!

Regreti? Regreta! Pt ca acum e prea tarziu am plecat si n.o sa my vin.tu plangi. mie`mi vine sa rad. e neplacut. dar gandeste`te ca a fost invers in trecut.

vrut sa te pastrez in inima nu ma meritai iubire uita`ma!

N`am iubit p nimeni cu atat dor si de-a fost ceva a fost trecator.

sunt prea multe amintiri care ne leaga... si nu pot renunta

Ca nimeni nu stie mai bine ca tine ce simti • Il iubesti doar pentru tine nu pentru parinti

• Vii • Pleci • Mi`e totuna • O sa fie altu`n locu tau • Intotdeauna

Mereu vei cauta la o alta Ea • Ceea ce adorai la mine candva •

Am invatat sa suport • viata e grea • Dar nu suport un tradator • Asta-i boala mea •"

va veni o zi cand imi vei spune "acum sunt numy pentru tine" iar eu iti v-oi raspunde "ai fost pentru mine.acum fi pentru alta" "

Pentru el esti doar o alta fata Mai mult nu ai fost niciodata El la tine nu tine d atatea ori te-a facut sa t simti un nimeni!
sa faci diferenta intre alte fete si fata ta, sa stii ca toate te vor, dar niciuna nu te iubeste ca ea'

Imi spui ca ai inteles,si acum ti'e dor Dar sa uit cat ai gresit nu imi e usor Si cum sa te iert am sufletul gol

Acum ar trebui sa stii mai clar ce vrei.El are de pierdut, tu esti OK

S`a schimbat timpu`S`a schimbat si baiatu`se vede ca nu`ti convine ca se intoarce roata...dar sa stii ca de acum inkolo asa va fi Eu imi voi bate joc si tu vei suferi!

cuvintele sunt surde acel vechi "eu" nu te mai aude! Am uitat toate acele sentimente, nu v`or fi momente sa n-am argumente!"

Nu mi-a ramas nici o speranta, tu le-ai ars pe toate, si cata dragoste ai ars nu vei afla vreodata!

Poate ca ai vrea sa mai fii langa mine cum erai candva Dar fierbe tot sangele in tine cand stii ca imi vad de viata mea

De ce ne indragostim, apoi nu mai iubim? Si spunem adio fara sa gandim

Pe unde vei merge vei auzi numele meu Vor fi persoane care imi vor semana Vei dori sa te intorci dar eu voi fi departe Uite ce`ai pierdut... Si acum te de ramas bun!

Nu mai sunt ca la`nceput si asta te doare cel mai mult!

Toate veneau, treaceau Dar NIMIC nu ramanea nici macar persoana care Puteam Sa Jur Ca Ma Iubea!

Si-ar fi mai simplu si mult mai usor.sa nu-ti mai pese uneori."

Credeam ca si pe tine te-am pierdut, la inceput / Dar mi-am dat seama ca nu poti pierde ceva ce n-ai avut

Cand ma privesti, ce regreti mai mult? Sansele pe care le-ai avut sau lucrurile pe care le-ai pierdut?

Vreau privirea aia, vreau acel glas Care ma iubeste si ma scoate din impas!"

La nimic nu ne decidem mai iute ca la despartirile pe veci

Se spune că iubestiodata in viatză, o singură iubire. Atunci cum se face ca suferim la orice despărtzire?

Ciudat, incă iti simt absentza, pare aberant

♥ Sentimente uita-te! Doar amintiri lasate.Destine schimbate.Ciudat intersectate.Ai putea regreta vreodata ca ai inceput sa inveti sa iubesti,cu ea,candva, demult?

♥ Stii si tu, au trecut momentele.Doar eu si cu tine Ia spune, iti mai aduci aminte? ♥"

Mereu imi reprosezi ca sunt rece si rea dar uiti ca tu m-ai invatat sa fiu asa

Iubitule. stii ce?smug Chiar nu.mi pasa ce crede lumea.Cat timp cei ce ii Iubesc au incredere in mine.Totul e OK!

Stii ce? tu ai ales`o pe aia doar pentru ca ai vazut in ea ceea ce eu nu o sa fiu niciodata: o tarfa usor de pacalit

Vreodata o sa regreti ca ai dat cu piciorul la tot ce era mai frumos. o sa ma vrei inapoi.dar nu! nu mai ai in fata pe prostutza` de altadatawinking acum e femeia care te priveste in ochi fara sa planga, fara sa plece capul.isi arata deminitatea care candva i-ai furat'o :X dar poate. poate iti voi mai spune te iubesc o singura data. asta ca sa te doara.la fel cum m-a durut pe mine cand ai facut'o tu ultima data.iti amintesti?

•#Esti doar un tanar actor plin de talente, excelezi la capitolul lipsa de sentimente. ♥D

•Am 2000 de motive, ca sa fiu cum vreau sa fiu love struck! ♥D

•Detalii, nu ma obosesc sa tin minte. Am invatat ca e bine sa nu crezi in cuvinte. :-J ♥D

•Am pus orgoliul in fata sentimentelor. Cand orgoliul straluceste prea tare, orice iubire se intuneca ♥D

•Să ai parte de iubire şi de tot ce ai visat. Şi de multă fericire. Hai pa-pa. Eu te-am lasat ♥D

•Cândva poate am să regret dar, acum vreau să-mi văd de viaţa mea! ♥D

Fii atent la piept ce strangi.k dk azi esti fericit.maine s-ar putea sa plangi! ♥D

•E iar octombrie si ploua marunt.Am mai pierdut o vara sperand.;( ♥D

---> Zâmbeste celui care te-a parasit ca sa nu creada ca-ti pare rau!

2 răspunsuri:
| dincolodevise a răspuns:

Funda?love struck