| anonim_4396 a întrebat:

Sall.
Care e cel mai nebun lucru facut din dragoste?

Răspuns Câştigător
| Lulu1987 a răspuns:

Sa-ti dai viata pentru cinevawinking

16 răspunsuri:
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Cred ca oricine a facut lucruri nebunesti din dragoste.si eu de foarte multe ori saream geamul ca sa pot sta cu prietenul meu.El dimineata se ducea la munca, apoi la scoala si ajungea tarziu la intalniri.Cum era iarna si mama nu ma lasa decat pana pe la vreo 7 afara ca apoi se intunecalaughing eram nevoita pe la 9 sa sar geamul si sa fug. Apoi cand aparea el era totul normal, ca si cum parintii mei stiu de minelaughing De multe ori m-a prins mama laughing) pana la urma a vazut ca nu are ce sa-mi faca...

| Picasso a răspuns:

Hmmm am mintit-o, asta e cel m nebun lucru pe care l-am facut!

| AnGeL a răspuns:

Eu m-am asezat in mijlocul drumului ca sa ii demonstrez ca nu imi pasa ce se intampla cu viata mea daca el nu e langa mine...asa i-am demonstrat ca il iubesc

| madyddd a răspuns (pentru AnGeL):

Adica oare -cum ti-ai pus viata in pericol pentru el?

| AnGeL a răspuns:

Da...cam asta am facut

| AnGeL a răspuns:

Asta fiind acum 2 ani dar nu cred ca as mai face asta acum pentru un baiat

| madyddd a răspuns (pentru AnGeL):

Daca chiar il iubesti cu siguranta ai face-o inca o data. dar trebuie sa fii atenta nu toti merita asta. happy

| AnGeL a răspuns:

Da.asta am invatat pe parcurs:-p

| Neimportant a răspuns:

Cel mai nebun lucru din dragoste ar fi să te sacrifici pentru el punându-ți viața în pericol prin diferite metode sau să țipi în gura mare cât de mult îl iubești, restul lumii crezându-te nebună.

caramela
| caramela a răspuns:

Pffff.blushing aveam intalnire cu iubitu, si colac peste pupaza, cand trebuia sa plec, mama a venit cu o vecina sa am grija de copilu ei micut, ele voiau sa se duca la biserica la slujit, am stat ce am stat, am dat sa manance copilului si am adormit-o, si am plecat la intalnirea cu iubitu(mentionez ca aveam 17 ani) a fost bine, ne-am plimbat, film, cofetarie, inapoi acasa...acasa am luat o bataita de nu stiam ce e cu mine, dar nu de la mama, ci de la fratior, ca de ce am plecat si am last fata dormind, dar important era ca nu se trezise, ma rog, faza e ca am luat bataie, dar m-am intalnit cu iubitu bre...love strucklove struck

| CocoMexii a răspuns:

Parintii nu o lasa afara.iar la miezul noptii evadeaza pe geam si vorbesc cu el laughing love struck sau statul pana la 6 dim plimbandu-te cu el love struck

| andreea_4761 a răspuns:

Buna.hm pai am facut multe nebunii din dragoste una fiind anul acesta de paste, mama nu ma lasa sa ies cu prietenul meu in oras, ok nu am insistat dar dupa amiaza mama trebuia sa se duca sa o ia pe matusa de la aeroport si e cu taxiul dupa ea cat a asteptat-o mama pe matusa in aeroport la un fastfood eu i-am desumflat toate rotile big grin.ca sa stea mai mult.iar apoi am plecat in oras.bine inteles ca mama s-a intors acasa si nu ma gasit si am fost pedepsita 2 zile fara telefon fara televizor si fara pc x(.

si unu care pe moment ma amuza este acela ca mama nu ma lasa sa am iubit si. vorbeam cu el pe ascuns si intr-o dimineata am vb cu iubitul si m-a prins mama si m-a trimis la scoala in pijamale...a fost jenant dar acum ma amuzalaughing sper ca ti-a placut bye*:*:*

Răspuns utilizator avertizat
| SaKuRa_4139 a răspuns:

Hmmm... Cel mai nebun lucru pe care l'am facut eu este o combinatie intre o cabina de proba dintr'un magazin+ prietenul meu+ sex(si chiar am fost discreti) probabil o sa zici ca nu am minte dar el isi dorea sa vada cum e intr'o cabina asa ca i'am aratat eu. Nu s-a intamplat nimic grav dupa si nu cred ca si'au dat ceilalti oameni seama...thinking Care e cel mai nebun lucru facut de tine din dragoste?

| cric a răspuns:

Sexul

| crysu20 a răspuns:

750 de km cu trenu, 17 ore plictisitoare (singur) 7 ore petrecute prin gara ca a 2 zi dimineata sa vin inapoi cu Domnisoara 17 ore, care au trecut mai repede decat dusu(repetata de 2 ori faza asta) majoratu petrcut pe tren tongue