| GreenJoker a întrebat:

Care a fost cel mai nebun lucru pe care l-ati facut in viata? cel mai trasnit fundita.

Răspuns Câştigător
| EnterSandman a răspuns:

Am omorat un boschetar. poate chiar mai multi...ori cum nu o sa afle nimeni niciodata.ramane intre noi ok?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Am condus un tractor fara permis de conducere la tara, nici politie nu era acolo.

| Danyel a răspuns:

Aveam o gasca si facea nu mai rele ca sa ne distram, adica aveam un sediu, speriam oamenii, faceam farse etc pana cand am vazut ca vine politia si am fugin cu bicicletele pana am scapat de ei.

| princess a răspuns:

Pe la 16-17 ani o luam pe versioara mea mai mica, cred ca avea 14 ani cam asa, la discoteca fara sa stie masa cu tacsorolling on the floorrolling on the floor)si cand aflau sa vezi bataie ce isi lualaughinglaughing) sau cand lua bunica`sa pensia ii furam din bani sa ne ducem la discotecarolling on the floorrolling on the floorsi am facut o multime de nebunii cand imi aduc aminte uffff:X:X:X:

| Mov10 a răspuns:

Pai... tiam citit intrebarea. big grinlaughing