| Mayar a întrebat:

Care este cel mai nebun lucru pe care l-a facut unul dintre profesorii tai?

20 răspunsuri:
| DenisaNicoletaG a răspuns:

Niste colegi se uitau la ora de informatica pe Youtube la manele si a observat profu' si a innebunit cand a vazut laughing, a ridicat tastatura calculatorului si i-a dat una, logic ca urla pe acolo de mama focului laughing.

| Mayar explică (pentru DenisaNicoletaG):

I-a tras una cu tastatura? rolling on the floor misto prof!

| DenisaNicoletaG a răspuns (pentru Mayar):

Daca ai fi vazut cum eram dupa, stateam drepti pe scaune, nimic nu ne putea face sa ne miscam de acolo laughing

| Mayar explică (pentru DenisaNicoletaG):

rolling on the floor ioi, criminal profu

| DenisaNicoletaG a răspuns (pentru Mayar):

Urla saracutu' ca balele nu le mai putea tine in gura rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-a imbatat, a crezut ca e acasa si s-a culcat pe aleea liceului.

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

I-a dat unui coleg cu Biblia in cap.

| Cinevacatoatalumea a răspuns (pentru Mayar):

Era profu' de muzica, student la teologie. Biblia nu stiu de unde o avea si de ce o cara dupa el.

| Mayar explică (pentru Cinevacatoatalumea):

Foarte bine ca avea Biblia la el. Rar mai vezi asemenea oameni. Dar m-am mirat ca i-a dat cu Biblia in cap : e un fel de paradox big grin

| Cinevacatoatalumea a răspuns (pentru Mayar):

Cred ca e cel mai ciudat prof. Are tot felul de ticuri ciudate si oscileaza intre stari. Cica vrea sa devina preot e...(de la e nu mai stiu) si limba lui materna e araba.

| Mayar explică (pentru Cinevacatoatalumea):

Daca e araba, e musulman... surprise

| Cinevacatoatalumea a răspuns (pentru Mayar):

Atunci de ce vrea sa devina preot?

| Mayar explică (pentru Cinevacatoatalumea):

E foarte ciudat straight face

| Yasmin875 a răspuns:

Profu' de fizică a bătut un elev în timpul orei că făcea caterincă.laughing
Acum un an am auzit la televizor că era un profesor care zicea că aruncă fetele pe geam dar ele nu cad că sunt parașute.Am murit de râs.laughing

| Mayar explică (pentru Yasmin875):

rolling on the floor pacat ca nu am putut sa vad si eu cum proful l-a pus la punct pe acel elev. Cred ca m-as fi dargolit pe jos de ras.
Dar si faza aia cu fetele... probabil ca in acea clasa era adevarat ceea ce sustinea proful rolling on the floor

| MorganaM a răspuns:

Pai... ne-a indemnat sa aplicam la nu stiu ce companie pentru locuri de munca. Problema era ca ne cerea 10 ani experienta... deci si-a cam batut joc de noi straight face

| NanaTuna a răspuns:

Eram in turneu cu colegii de facultate si cativa profesori. unul dintre ei s-a pilit intr-o seara si a venit in camera in care stateam toti si faceam diverse.
Discutii banale, another bottle of alcohol si ii vine profului ideea geniala sa facem un exercitiu de improvizatie: " Eu stau intins pe pat in timp ce toate fetele imi fac masaj. Voi, restul baietilor, stati pe margine si comentati ce se intampla in functie de stilul pe care vi-l spun eu (gen comentator sportiv, tehnic, hotline voice and so on)"
Noi toti am ramas blocati. cum Dumnezeu sa refuzi o orgie? rolling on the floor Glumesc, nu vom sti niciodata ce s-a intamplat in continuare.