| duku a întrebat:

Sall. ce mai faceti? am o intrebare de ce unele fete le e frica sa aiba un iubit? mersi de raspunsuri dau funda pentru cele mai sincere raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna,poate pentru ca nu sunt indeajuns de pregatite pentru o relatie, sau sunt mai timide.Ori au trecut printr-o despartire sau dezamagire si le e frica sa aiba un alt iubit.Depinde,sunt diferite motive...

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

De frica sa nu le insele sau sa nu isi bata joc de ele.

| AliceHappyGirl a răspuns:

Pentru ca in ziua de azi nu mai poti avea incredere in nimeni. Nu stii cate fete poate sa aiba o persoana si ele doar se feresc de suferinta.

| NoNamess a răspuns:

Si mie mi-a fost firca prima data. nu tii ce ganduri are. si in plus daca nu ai experientza ti'e frica ca nu o sa stii cum sa te comporti, cum sal saruti etc. asta e princiala probbleme big grin

| Niros19 a răspuns:

Pai nu stiu dar raspund dupa parerea mea cred ca parintii nu le lasa sa aiba iubit sau le e frica ca iubitu e cam diliu si le bate (stiu e ciudaaat)

| Huk_5666 a răspuns:

De ce? Nu cred e cazul sa ii spui tocmai "frica", dar e cam greu de inteles un baiat, dar este la fel de greu sa intelegi o fata.La o fata este greu deoarece cand incepe o relatie impreuna cu un baiat,deja se gandeste ca o sa ii ceara ceva ce ei ii este frica, sau va aparea neincrederea(nu stiu sigur dar si depinde de persoana). Oricum aceasta "frica"apare cand o persoana nu-i ofera destul siguranta, sau na sprijin pe viitor. Sper ca te-am lamurit cu ceva.succes.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca probabil au fost ranite inainte si le e frica de inca o dezamagire sau sunt unele care nu au incredere in baieti si ii catalogheaza pe toti ca pe niste afemeiati. altor fete le place prea mult libertatea...motivele difera tongue

| annemary_6392 a răspuns:

Probabil pentru ca nu sunt inca pregatite, nu au experienta, si nu stiu la ce sa se astepte.