| pepy63 a întrebat:

Sall, ce parere aveti, despre diferenta de varsta intre doi iubiti, nefiind la mijloc o situatie materiala stralucita, daca ea este cu mult mai mica decat el si ii declara iubire lui.Credeti intr-o astfel de dragoste? Poate fi relatia de lunga durata?

Răspuns Câştigător
| y7y7y7 a răspuns:

Ceau...eu una cred intre mine si persoana cu care stau e la mijloc o deiferenta de 16 ani happyeu am 19 si el 35 si nici el nu are bani:happy stau cu el ca e mereu langa mine ma face sa ma simt bine nu ma jigneste ma respecta imi ofera tot ce am nevoie comportamental ma refer.eu sunt cu el de la 16 ani.ne-am mai despartit ca nu credeam eu ca o sa raman cu el ca e mai mare si tot felul de prostii ce imi treceau prin cap dar dupa ceva timp tot eu l-am sunat si ne-am impacat si suntem impreuna de atunci happy

4 răspunsuri:
| xFire a răspuns:

Poate sa fie o relatie de lunga durata dar dace ea are sup 18 ani poate sa fie puscarie de lunga durata

| aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Da merge bine happy eu 13 ani, el 22 de ani

| R0byi a răspuns:

Nu.

| Alexu24 a răspuns:

Normal k e posibila o astfel de relatie intre mine si iubitul meu e diferenta de 4 ani...si nu se opune nimeni fii sigura pe tinewinking