| Florys a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele care sunt mai mari la varsta decat iubiti lor?

Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu conteaza varstabig grin
Daca cei doi se iubesc asta e tot ce conteazalove struck

17 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Depinde de diferenta. O diferenta de 2, 3 ani nici nu trebuie luata in discutie. Diferentele mai mari ridica probleme pentru viitor.Se stie ca femeile se trec mai repede.In acest caz barbatii sunt atrasi de tinere din afara casniciei si aceasta creeaza o criza. Daca acele femei mai in varsta vor doar sa traiasca momentele de fericire sunt libere sa o faca. Oricum nu varsta ii da valoare unei persoane.

| IooMar a răspuns:

Nu pot sa zic ca e o problema in viata poti sa iubesti pe oricine pana la urma indiferent de varsta, dar mie nu imi place sa fie fata mai mare decat baiatul.

| Rukhsandra a răspuns:

Doar 5 luni?! stai linistit...
Credeam ca e vorba de 5 ani

| selef a răspuns:

Sunt mai "coapte".

| ♥.Sagemix a răspuns:

Niciuna. Niste fete absolut normale. De ce? Ar trebui sa aiba ceva diferit doar pentru ca ies cu un baiat mai mic, dar cu care se intelege mai bine decat se intelege o tipa care iese cu un baiat mai mare?
Atata timp cat se completeaza excelent unul pe celalalt, de ce nu?
Varsta nu ar trebui sa reprezinte o asa mare problema. happy E vorba de ce simti.

| ♥.Sagemix a răspuns:

. 5 luni, nu sunt mare scofala. happy Adica, nu fac diferenta in caracterul unei persoane. Ea nu e mai diferita de tine cu 5 luni. laughing
Daca va intelegeti, chiar nu trebuie sa asculti gura altora happy. Nu e o prostie. Daca era vorba de ani, hai`, poate nu mai erai asa sigur de alegere. Da' de 5 luni? E absurd. Nici macar sa nu te gandesti la alegerea ta ca la o prostie.
Nu din punctul asta de vedere. big grin

| ELD a răspuns:

Nu mi se pare o problema, dragostea nu are varsta, dar mie una nu`mi placehappy

| KisaTheCute a răspuns:

Dragostea nu tine cont de varsta :]

| Florys explică:

Iubita mea este mai mare decat mine cu 5 luni si multi imi spun, ca am facut o mare prostie, deoarece ea este mai mare decat mine.

| pitic13 a răspuns:

Mah conteaza daca va iubiti nu varsta... daca va intelegeti e totul Ok. acum cam asa e la modahee hee

| maddutsu17 a răspuns:

Mie mi se pare ok. Cand iubesti. sau iti place de cineva nu conteaza varsta.Babele spun ca baiatul are trebui sa fie mai mare decat fata. dar dc nu si invers? Prietenul meu e mai mic decat mine.bine nu e o diferenta atat de mare. e vorba de 1 luna si 2 zilehee hee. Cand iubesti nu conteaza ce varsta are persoana la care tii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am nimica cu ele, pentru ca si nevasta'mea e mai marehappy...sunt mai coaptewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le merge mintea la cald. Vor sa se asigure ca au la "ceva"acolo pentru cit mai mult timp.

| lavynika a răspuns:

Ce conteaza? Dragostea nu are varsta.

| luisanamy a răspuns:

Am o parere cat se poate de buna... daca ei se iubesc, ce mai conteza varsta.
Apropo si eu am o relatie cu un baiat mai mic decat mine, dar inca nu intervenit nimic ce sa fie neobisnuit.

| ana2205 a răspuns:

Poate pentru unii pare putin ciudat, dar nu vad care ar fi problema, cat timp se inteleg de ce nu? Pe mine nu cred ca m-ar deranja.

| Nicole_8066 a răspuns:

Cred ca baietii ar trebui sa fie foarte mandri happy. In ceea ce priveste fetele, e okhappy, decat sa fie mai mari iubitii lor ( asa se poarta in ziua de azi, pustoaice cu baieti de 20 de ani si mai bine ). In opinia mea unde dragoste e, totul e ok happy