| SwettieNicki a întrebat:

Ce parere aveti? 17 ani este o diferenta mare de varsta intre iubiti? Mutumescc:*

Răspuns Câştigător
| Dismally a răspuns:

Este destul de mare, dar nu varsta conteaza cel mai mult intr-o relatie happy

18 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Depinde de virsta celor doi. Daca el are vreo 60happy si ea in consecinta 43, nu cred ca e o problema prea mare, insa daca el e de 30 si ea de 13, e o mare problema acolo!

Răspuns utilizator avertizat
| mona a răspuns:

Este poate pentru altii, mie mi se pare ok atat timp cat cei doi se iubesc

| MasterOfDisaster a răspuns:

Depinde de varsta partenerilor. Daca ea are sub 20, nu mi se pare ok.

| neutrino a răspuns:

Este indicat ca diferenta de ani sa nu fie mai mare de 50.

| Vix999 a răspuns:

Eu nu sunt de acord cu diferentele astea asa mari. Mi se pare ca odata ajunsi la maturitate...10 ani e diferenta maxima.
Nu cred ca 2 persoane care traiesc in "ere diferite " pot avea asa multe in comun.
Eu niciodata nu m-am simtit atrasa de barbati mult mai maturi ca mine.mi se pare ca daca se chinuia putin, cu 17 ani diferenta... putea sa fie tata straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o mare diferenţă şi din punctul meu de vedere contează vârsta într-o relaţie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu estee mare, dar trebui sa fii pregatit pentru o relatie de genul asta. sunt multe chestii care intervin pe parcurs pe care nu le poti intelege decat daca esti destul de matur, inteligent... poti sa o numesti cum vrei. numai bine!

| AlleSss a răspuns:

Heiii!
Mare?
Foarte mare. Cu toate ca iubirea nu ia in seama astfel de chestii. Pentru indragostiti sunt doar niste cifre.: x
Bafta!

| TheBirdOfTheHermes a răspuns:

Este o diferență foarte mare.

| elyfel a răspuns:

Este mai bine ar fi ca cei doi sa aiba o diferenta de vasrta mai mica, nici chiar de 1 an da nici aproape de 20

| ARF a răspuns:

Intr-o relatie nu exista varsta, culoarea si nici inaltimea happy

| TheBirdOfTheHermes a răspuns (pentru ARF):

Într-o relație de-a ta dar la mulți aceste criterii îi fac pe mulți să fie indeciși

| TheBirdOfTheHermes a răspuns (pentru ARF):

Nu în toate!

| thelowe a răspuns:

Cred ca da, e o mare diferenta.

| mishulicka a răspuns:

Daca cei implicati sunt majori si siguri de iubirea lor nu cred ca are importanta varsta atat timp cat nu se bazeaza relatia pe nefericirea altuiawinking