| RobertVali111 a întrebat:

Mai nou incepem sa cunoastem persoane prin intermediul facebook. De multe ori as vrea sa incep sa vorbesc cuiva, dar nu stiu ce fel de subiecte sa abordez. Ceva idei? Si da, stiu ca reteaua de socializare numita "afara" este mai normala.

Răspuns Câştigător
| IonelaMV a răspuns:

Păi dacă e fată...îi dai câteva like-uri la pozelaughingun comm ceva și apoi îi zici:''Drăgutze poze'',apoi te iei în vorbă cu ea,o intrebi ce îi place să facă, apoi găsiți voi un subiect, dacă îi placi sigur te intreabă și ea ceva, dacă nu, nu stiu ce sa zic.te descurci tu.
Succes! :*

1 răspuns:
| Biiancaaaa a răspuns:

Sincera sa fiu, eu de obicei ma leg de hobby-uri: muzica, sporturi, arta etc.
In rest, banalele "cum te cheama" si "cati ani ai"...