| darius5649 a întrebat:

Sall! Cum pot sa fac sa mi se auda vocea mai tare la fraps as vrea sa fac un video cu un gameplay da nu mi se aude vocea destul de tare am microfon bun dar cred ca e de la fraps problema. Funda cine ma ajuta!(ok scuzati categoria vroiam sa o pun la jocur pc online dar nu era am cautat si dupa timp liber da nu era si ast era cea mai populata...)

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

La "Dragoste şi sex"?

Oare de ce s-au mai "inventat" acele CATEGORII de postări?

Postează la categoria potrivită, în caz contrar ţi se poate suspenda contul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti se pare ca este o problema legata de Dragoste si sex?

| darius5649 explică:

Daca citeai intrebarea toata aflai de ce am pus-o la categoria asta.

| darius5649 explică:

Da voi nu intelegeti ca n-am gasit categoria? am vrut la jocuri pc online prima oara da n-am gasit-o, ok nu-s orb da nu era aia asa ca am pus-o aici.