| girl_7047 a întrebat:

Sall big grin. Dau fundita la cel mai bun raspuns. Astazi un baiat mi-a spus asa" "Imi place de tine " si nu e numai asta ...in unele ore ma atinge cu piciorul, se uita la mine mereu... iar odata ma distram cu un baiat si el s-a mutat din locul de langa mine. Doar ca uneori mai sta si cu alte fete, se joaca cu ele, dar cu mine nu face asa niciodata, iar la ele nu se uita cum se uita la mine straight face

Ce credeti ...ma place?thinking

Răspuns Câştigător
| Naty_4574 a răspuns:

Clar ca ii place de tine:d
La celelalte fete sse uita diferit fiindca crede ca te face geloasa
Dar el in sinea lui este foarte gelos
fundita?batting eyelashes

3 răspunsuri:
| carminaburana43 a răspuns:

Evident! Sunt semne mai mult decit clare!

| 21Ada a răspuns:

DA, ti-a spus ca ii place de tine.

| Bubbles a răspuns:

Daca se comporta asa, da... stai linistita si uh o sa faci asta candva daca nu ai facut dejawinking