| baby123 a întrebat:

Dau fundita :X:X:XDaca un baiat smecheras se uita la mine se da putin pe langa mine, isi cere scuze daca imi face ceva, vrea sa fie cu mine in echipa cand jucam ceva, si totusi nu se comporta cu mine ca celalate fete sa le ia in brate, sa le puna pe piciorul lui credeti ca ma place? aa si se uita in ochii mei si zambeste atunci cand vorbeste cu mine. Credeti ca vrea sa ma faca sa il iubesc si sa fac eu primul pas( asta mi-a spus o prietena)

Răspuns Câştigător
| Lost0in0your0memories a răspuns:

Sa sti ca uneori exact persoanei pe care o placi nu-i poti arata diverse semne de afectiune. gandeste-te, celelante fete ii dunt indiferente de aia nu are nici o pb in a se afisa in fata lor dar cand vine vb de tine, fie din teama de respingere sau fie ca nu are tupeu, nu reuseste sa te trateze ca pe celelalte, fiindca nu esti ca ele. acum eu zic sa nu te grabesti cu primul pas, lasa lucrurile asa, i-al tu in brate "ca prieteni" sau intr-o zi cand vorbiti tinel de mana. poate asa ii vei insipra curaj si data viitoare ca incerca el mai mult.

3 răspunsuri:
| Honeybunny a răspuns:

Lasa'l sa faca el primul pas, totusi.si ai sa vezi ce va fihappy daca e smecheras si are chef de glume sa nu ii propui tu ceva.plus ca baietilor le scade interesul cand vad ca e atat de simplu sa fie cu o fata, deci succeshappy

| raluckutzaraluckutza a răspuns:

Eu crec ca da tongue

| belieber4ever a răspuns:

Pai in primul rand daca celorlalte fete nu le face ce iti face tie inseamna ca este ceva. Daca pe ele le ia in brate le tine pe picior si face la fel si cu ele inseamna ca dupa catva timp iti va face si tie la fel si ca nu inseamna nimic!