| Overom a întrebat:

Sall, daca ma fac vip pe luna aceasta pe imvu, luna care vine imi va oprii bani automat, sau trebuie sa platesc iar personal si sa scriu datele cardului? scuzati categoria am observat ca la celelalte categorii nu prea se raspunde, ca la dragoste si sex thinking

Răspuns Câştigător
| LeontinAndrei a răspuns:

Ok. De regula la astfel de comunitati daca ti-ai luat VIP, premium, what ever, ai luat pentru o anumita perioada de timp. Nu este abonament ca sa iti extraga acea suma de bani luna de luna, an de an... Este doar pentru o luna, doua, trei, ma rog, in functie de ofertele lor. Deci in principiu nu iti ia banii decat odata.

3 răspunsuri:
| LeontinAndrei a răspuns:

De ce nu ii intrebi direct pe ei? Toate comunitatile care se respecta au o pagina intitulata CONTACT unde isi lasa adrese de e-mail, nr de telefon, etc etc si ii poti contacta de acolo.

| Overom explică (pentru LeontinAndrei):

Inteleg perfect ce vrei sa spui, dar eu vreau un raspuns cat mai repede, daca ii voi intreba personal pe ei imi vor raspunde in cateva zile, iar eu vreau sa aflu azi

| LeontinAndrei a răspuns (pentru Overom):

Ok. De regula la astfel de comunitati daca ti-ai luat VIP, premium, what ever, ai luat pentru o anumita perioada de timp. Nu este abonament ca sa iti extraga acea suma de bani luna de luna, an de an... Este doar pentru o luna, doua, trei, ma rog, in functie de ofertele lor. Deci in principiu nu iti ia banii decat odata.

| Mire_Myre_1993 a răspuns:

Iti extrage bani automat. am avut eu vip, si tot incercau sa`mi extraga banii de pe card happy