| anonimegirl a întrebat:

sall dau fundita... am 16 ani si sunt cam slaba. chiar prea tare mi se pare am 1.65 si 45 kg si nu stiu cum sa ma ingras putin. ajutati-ma va rog... mersi anticipat va rog kit mai multe rasp. scuze ca o pun in aceasta categorie dar sint mai multi aici

2 răspunsuri:
| Aѕнℓєу♥ a răspuns:

Hey, salut!
Alti au probleme ca sunt grasii, iar tu ca esti slaba.Eu iti zic sa ramai asa cum trebuie ca pe urma nu o sa mai poti da grasimea jos.Stiu asta pentru ca am 14 ani si'am 49 de kg.Eu ce sa mai zic?! Mananca multa mancare cu grasimi.Bea mult suc.Mananca cipsuri[etc]. Faci cum vrei, dar e naspa sa fii grasutza, obosesti repede.In fine.
Multsiii' pwpiki draga :X:X

Ashley.

| Rozasinimicmaimult a răspuns:

Mahh ce.ai cum sa fi slaba esti prea merfecta eu am 1. 62 cred sau 63. ma rog si am 45. si nu sunt slaba. X:O:O eu chiar. deloc. nu te chinui ca asa spuneam si eu. o sa te ingrasi mai tarziu. totul o sa vina de la sine. nu te chinuii sa te ingrasi. mai cunosc eu pe cineva care a luat nujt ce si s-. a ingrasath si acum cand e dezvoltata complet. (scuze de expresie ) da e cam obeza. stai asa mananca ponderat SUcceS!