| JustAStar a întrebat:

Sall lome stiu ca v-am tot zis ca sunt slaba si voi ziceti ca nu dar as dori sa ma ingras 4kg care ma poate ajuta de fapt as vrea sa am picioarele mai grose putin si mainile sa nu imi fie asa subtiri.am 12 ani 1.67 si 53 kg va rog ajutati-ma dar ceva sanatos.mersi mult. dau fundita si vot.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna ma numesc adrian, ar trebui sa faci fitness. Dar inainte sa faci incalzirea si dupa aceea te apuci de aparate la fitness.