| cazacdenis a întrebat:

Sall de cand m-am despartit de prietena mea din primavara trecuta nu mai note proaste la scoala i-au si i-a la fel si inca o iubesc spuneti-mi vreau sa fie iar indragosteasca iar de mine plz ajutati-ma dau funda la cel care raspunde corect

Răspuns Câştigător
| SecretWish a răspuns:

Recucereste-o happy
Sau spune-i in fata ceea ce simti!

7 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

La 9 ani...mai asteapta ceva timp si dupa date la fete

| SecretWish a răspuns:

Cu placere, mersi de fundita tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol frate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

9 ani?laughing)) copilelaughing) asteaptalaughing)pana la 13-14 anilaughing ca eu am 17laughingsi nu am prlaughing

| cazacdenis explică:

Uau eu am 9 ani si mi-e mi-e rusine sa ii spun asta dar tu mi-ai facut curaj mersi

| cazacdenis explică:

Hai bai bine nu raspundeai da

| cazacdenis explică:

Anonimule duten f. m. m de prost