| lucian13 a întrebat:

Spuneti-mi si mie ce sa fac daca prietena mea s-a despartit de mine si acum nici nu ma mai baga in seama, mi-a dat ignore pe mess si tot timpul se face ca e nervoasa pe mine sad. Nu vreau sa par prost crescut si sa nu mai vorbesc cu ea dar ea nici macar nu imi raspunde daca o intre ceva. a si i-am zis din greseala curva happy si acum imi zisa ca se razbuna ea pe mine crying CE SA FAC? plz ajutati-ma dau si nenorocita aia de fundita dar ajutati-ma va rog happy

Răspuns Câştigător
| PureCherry a răspuns:

Sunt si eu fata si stiu cum este sa te faca un baiat curva. Ea s-a simtit foarte jignita, pentru ca stie ca nu este. TU nu trebuia sa o jignesti, deoarece pentru o fata este foarte umilitor sa o faci Curva.

Dupa parerea mea ar fi bine sa vorbesti cu ea si sa ii spui ca iti pare FOARTE RAU CA AI si ca tu inca o mai iubesti mult. Cred ca este o fire orgolioasa asa ca trebuie sa ai rabdare cu ea.Incearaca sa ii faci un mic cadou acum de 8 martie, poate se ma ''indulceste'' putin.

Mult Noroc in continuare. Sper sa va impacati.

7 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, pai cere-i scuze pentru ceea ce i-ai spus, cu siguranta a deranjat-o mult ce i-ai spus, poate e o fire razbunatoare de fel, dar razbunarea e arma prostului, clar! Cere-i scuze dar daca nu le va accepta, nu te umili in fata ei, adica ti-a dat si ginore pe mess, face pe nervoasa, ce o fi cu ea? Nu trebuie sa te lasi umilit de ea, mai sunt fete si altele care sa te iubeasca si sa te aprecieze, daca te-a lasat nu te merita, asta in cazul in care tu nu i-ai facut nimic, daca i-ai gresit cu ceva, atunci poate are motive, cine stie...

| Frogie a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa-ti ceri scuze fata de ea, si sa-i spui ca erai nervos in momentul acela si ca de aceea ai vorbit asa cu ea. Spune`i ca vrei sa va intalniti si pregateste`i o surpriza. Cumpara`i un trandafir si ascunde pe acolo si un biletel in care sa-i ceri iertare. Sigur va functiona, crede`ma, sunt fata! happy Bafta!

| Anonim_5535 a răspuns:

Cereti scuze, foarte exagerat, e o fire mai incapatanata din descrierea ta,
Zodia ei e taur smug?

| Dyallex a răspuns:

Pai eu sunt fata
si mie mi-a zis un "dobitoc"(nu ma refer la tine, dar ala chiar era un dobito pe car il placeam) ca sunt curva
mai e logic ca este suparata
asa eram si eu
mai las-o o vreme asa (nu fi "needucat " cu ea)
mie mi-a trecut
acum suntem colegi de banca
nu stiu daca ea, dupa ce ii va trece, va mai vrea sa fie cu tine, dar totusi poate veti ramane prieteni
.
totusi nici tu nu trebuia sa te scapihappy
cand iti citesc tie mesajul este ca si cum as citi mesajul fostului meu prieten...
dupa vreo saptamana.doua chiar...incearca sa ii spui ca iti pare foarte rau si ca nu ai vrea sa fiti iar combinatii fiindca esti sigur ca nici ea nu va mai vrea. dar macar doar prieteni
incearca
succes!
poate vei reusi.
la mine a mershappy

| zamira a răspuns:

Nu a fost deloc frumos din partea ta.si iti spun din perspectiva mea de fata.pentru ca mie mi s-a zis acelasi lucru.si e un moment extrem de jenant si in prmiul rand si foarte enervant.oricum.arata-i ca esti mai dragut si incearca sa vorbesti mai mereu cu ea...cu timpul va intelege poate ca ai spus-o din greseala... daca cumva ai spus-o din greseala, si poate veti ramane macar prieteni daca nu ceva mai mult.mult noroc!happy

| franklyn a răspuns:

Tu ia o canistra si ea, sa aduca chibritele...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

52% din populatia lumi sunt femei!