| lucian13 a întrebat:

Spuneti-mi si mie ce sa fac daca prietena mea s-a despartit de mine si acum nici nu ma mai baga in seama, mi-a dat ignore pe mess si tot timpul se face ca e nervoasa pe mine. Nu vreau sa par prost crescut si sa nu mai vorbesc cu ea dar ea nici macar nu imi raspunde daca o intre ceva. a si i-am zis din greseala curva si acum imi zisa ca se razbuna ea pe mine CE SA FAC? plz ajutati-ma dau si nenorocita aia de fundita dar ajutati-ma va rog

Răspuns Câştigător
| sclifos a răspuns:

De fapt ai numit-o kurva, si e fosta ta prietena cu care mai vreai inca sa fii din cite inteleg, sau macar sa vb, dupa parerea mea mi-as cere scuze pentru ca trebuie sa fie obijduitormi se pare mie, si dupa aia vezi cum reactioneaza, daca tot asa de inervata e, asta e nu vrea, las-o si mergi mai departe, nu e prima si nu e ultima!

15 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Daca v-ati despartit ce mai cauti dupa fundul ei?
E clar ca nu te vrea in preajma ei si nu te mai sufera dupa ce ai facut-o si curva!
Nu stiu care sunt motivele pentru care v-ati despartit dar e mai bine sa o lasi balta din moment ce tu nu ne spui nici macar scopul pentru care o mai cauti? 1
Apropos, de ce?! De fraier?!

| Razvan a răspuns:

Pai si tu de ce nu o lasi in pace?thinking
Las-o mai si gasesti alta ca e plina balta de pestehee hee
Daca e o persoana care chiar se razbuna fi cu ochii pe ea ca nu sti ce iti poate facehappy

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Spune-i ca e are balta peste, fetelor le place sa auda asta, isi doresc un barbat sigur pe el, nu o mamaliga.
Si zici ca ai fi in stare sa dai si nenorocita aia de fundita ca sa te scoatem din beleaua asta?

| andreii2 a răspuns:

Trebuie sa o ignori
Iar cand te mai intalnesti cu ea (pe stada, sa scoala etc.)incearca sa fii mai apropiat de alta fata poate o faci geloasa si va vorbi cu tine. Daca nu asta e cauta alta fata ca nu e singura.winking

| AnAiLuI a răspuns:

Fi indiferent cu ea sa vezi cum o sa vina ea la tine nu tu la eabig grin asta incerc sa fac si eu cu iubitul meu sa-i fiu indiferenta. functioneaza sa stii love struck

| pelu a răspuns:

Hei. e ofticata. se calmeaza ea daca o ignori daca esti mai indiferent cu ea smug Asculta la mine ce`l putin la mine` a mers. nu fi tot dupa ea fii mai indiferent

| georgi_1134 a răspuns:

Acum nu stiu ce sa zic. Tu zici ca ai facut-o "cur. a"poate de asta e suparata. Dar de ce v-ati despartit? A avut ea un motiv nu crezi?

| Ekkaterinna a răspuns:

Ai gresit si tu, iar daca nu ti-ai cerut scuze chiar ai parut probabil in ochii ei prost crescut.Doar fii indiferent cu ea. Vorbeste cu alte fete si n-o baga in seama chiar daca a fost ceva intre voi.Nu te va crede prost crescut pentru asta, dau daca o va face inseamna ca tipa e cam dusa.

| Aiwendil a răspuns:

Daca i-ai zis ca e curva asta a umplut paharul.Probabil ca ea chiar nu te mai iubeste.Scuze ca zic asta, dar din exemplele tale se vede ca nu te mai vrea. Poate are un nou prieten si tu habar n-ai! Si daca se razbuna pe tine ce? Las-o sa se razbune, sa-i traca supararea si gata.Stai linistit ca nu vine noaptea la tine sa te omoare sau sa te astepte dupa un colt si sa-ti de a in cap.Stii cum e o vorba:de la vorba pana la fapta cale luuuunga! Nu fii disperat pentru ca va putea vedea asta la tine pe ascuns doar te cunoaste si asa va putea profita de tine.Si daca chiar nu te doreste si nu te mai iubeste dispari din viata ei.Sunt sigura ca o vei face sa sufere mai putin disparand pur si simplu.Si daca inca ao mai iubesti cu adevarat dovedeste-i asta cand o vezi de fata cu prietenele ei.Iti dai seama ca daca ii spui in fata prietenelor ei ca o iubesti ea se va rusina si celelalte vor ince sa intrebe"cine e?" sau "de ce l-ai parasit?" etc.Incerca orice! Mereu oameni realizeaza cat de mult iubesc ceva tocmai dupa ce il pierd! Bye!

| Îți dăăă ariiiipi! a răspuns:

Indiferenta functionoeaza in totdeauna am incercat si dupa un timp sa vaz efectulwinking

| Alexaaaaa. a răspuns:

Pei incearca sa o ignori putin ca sa se mai potoleasca ( daca vede ca nu te afecteaza o sa inceteze si se calmeaza ) apoi dupa s-a potolit te duci si vb frumos cu ea si ii spui ceva de genu "bai uite care e faza am gresit atunci cand ti-am spus ca esti curva, a fost o chestie de moment la nervi, nu am vrut sa te jignesc..." etc... gasesti u ceva si o sa fie bine. stai linistit ca o sa ii treaca ei. Doar nu o sa stea vesnic suparata u happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate las-o nu o mia baga in seama fetele cred ca ele sunt cele mai tari finte:-J asa am patiti si eu si dupa 2 saptamania m-a scos de la ig si si-a cerut scuze si ca nu poate sa fie certata cu mine dar eu nu am iertat-odevil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii indiferent cu ia si eu am trecut prin asta crede-ma nu-i usor stiu cum te simti si prietenul meu m-a lasat pentru alta si apoi a vrut sa se impace cu mine si i-am sp ca nu ca intre noi nu mai poate fi nimic fii tare si rezista nu e ultyma fata de pe planeta fete sunt la toate coltzurile de strada... incearca so uitzy

| dyaaaa a răspuns:

Poi nu stiu incearca sa fi si tu indiferent cu eabig grin, fa sa para ca nu iti mai pasa...winkingsi apoi vz cum reactioneazawinking

| kiddu_5274 a răspuns:

Pai eu zic cand te intalnesti cu ea pe strada sau ce stiu eu unde sa iti ceri scuze si sa ii spui ca vrei sa te impaci cu ea si ca regreti si ii spui si uh mai ales ca ai inceput sa plangi mie sincer mia merssper ca ti-am fost de folos