| Alvez a întrebat:

Sall de ce nu imi gasesc jumatatea deloc crying chiar asa de ghinionist suntsad

Răspuns Câştigător
| simoSTAR a răspuns:

Hehe...si eu am 20 si nu am gasit iubirea de care am nevoie... dar stiu sa am rabdare...nu dispera, toate la timpul lor happy invata doar sa te bucuri de ce ai si atunci cand va veni jumatatea dupa care ravnesti...sa stii sa o pretuiesti

7 răspunsuri:
| devilll a răspuns:

Eu consider ca am avut ''jumatatea'' dar am pierdutosad

| lore_lollipop a răspuns:

Nu esti ghinionist, pana la urma toti ne gasim jumatatea.Trebuie doar s-o cauti.Si pana o gasesti, faci mai multe 'experimente', te vezi cu mai multe fete, inveti ce trebuie sa spui si sa faci ca sa te placa.Asa o sa acumulezi experienta.Ca o recomandare, ai putea sa ai grija de aspectul tau fizic, sa fi mereu aranjat, ingrijit, asta atrage cel mai mult.

| Dianna a răspuns:

Cam cati 12 ani ai tu?laughing

| cîrne a răspuns:

Eu zic ca u esti prea disperat si se citeste pe fata ta. fetele iti simt slabiciunea foarte usor, sa stii.cine crezi ca ar vrea sa fie cu unul disperat si nesigur pe el.revino-ti! da-ti doua palme! ce dracu, barbat esti tu? ai nevoie de o alta atitudine.stai flexat, ai incredere in tine... o sa apara pe neasteptate in viata ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Te-ai rătăcit în intersecţii.
www.noi2.ro, www.sentimente.ro, etc.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se spune ca fiecare copac are umbra sa, asteapta si o sa-ti vina si tie norocu

| Alecsa_8026 a răspuns:

Ai rabdare...pentru fiecare exista o jumatate happy