| ricardo1234 a întrebat:

Sall De ce sunt urat nustiu de ce nu pot avea parte de fete foarte frumoase

17 răspunsuri:
| Samarra a răspuns:

Nu poti avea parte de fete frumoase pentru ca esti urat, si nu stim de ce esti urat. laughing)))) mama natura avea chef de glume probabil atunci cant te'a facut pe tine.
Daca vei avea un caracter frumos, o sa ai parte si de fete frumoase, candva.

| Neworder21 a răspuns:

Nu poti avea parte de fete frumoase nu pentru ca esti urat ci pentru ca n-ai minte.

| Crat3r a răspuns:

Ce e frumos si lui Dumnezeu ii place. In cazul tau nu esti frumos nu ai parte de lucruri frumoase.

| Dyanita a răspuns:

In primul rand toti suntem frumosi in felul nostru. Nu putm arata toti la fel. Eu zic ca oricum iti vei gasi o iubita doar asteapta ca toate vor veni la timpul lor happy

| RAY a răspuns:

Parerea mea nimeni nu-i urat,asta e doar o iluzie a creierului nostru care a evoluat intro directie in cea de ziua de azi, o rama e urata fara ea uscatul ar fi desert si aerul ar disparea si am muri cu toti in doar cateva luni ce spui de asta?
de ce isi trebuie fete frumoase, de ce vrei doar jucari sexuale?
eu am invatat de la viata sa nu cer mai mult decat pot da, daca eu arat urat ce sa vada o fata frumoasa la mine?
nu-i o tragedie ca nu ai femeie sunt lucruri mult mai grele si mai rele fa o masturbare, fa-ti o viata las ca vin si ele nu dispera dupa ele

| h3r a răspuns:

Pentru că vrei fete foarte frumoase, nu te mulțumești doar cu fete frumoase. Înțelegi?

| Duucu a răspuns:

Oh,dar ești frumos.I think i feel în love.

| grab a răspuns:

Salut,

Exista rezolvare pentru orice, numai ca pentru a elabora un raspuns personalizat avem nevoie de cateva detalii despre problema.
Vino cu niste completari despre persoana ta si experientele de pana acum, altfel s-ar putea sa te alegi doar cu mistourile ca majoritatea intrebarilor fara cap si fara coada!

Te asteptam! Uratule!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unii sunt urati, altii frumosi. Asa e viata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De obicei, cand parintii sunt urati, cam asa ies si copiii, drept urmare cam asa sta povestea si cu tine. Funda?

| HaLoGeNNN a răspuns:

Ca asa vrea Dumnezeu

| Șurubelniță a răspuns:

Nu esti urat, asta e doar in imaginatia ta.
Pur si simplu, trebuie sa-ti dai seama care sunt atuurile tale, sa le exploatezi la maxim.
E usor sa te faci placut de fete. Pur si simplu, trateaza-le corect, fa-le sa rada, nu fi cretin in preajma lor si nu fa chestii stupide si copilaresti pentru ca atunci te vor vedea doar ca pe un pusti in calduri.

| Lorena7712 a răspuns:

Nu toti dintre noi avem aceleasi gusturi! Aici depinde si de cat de dragut apari in ochii fetelor.

| Ajutatorool a răspuns:

Pentru ca nu ai bani.

| sokey a răspuns:

Fale sa te doreasca. Asa sunt si eu mai uratel de felul' meu. Dar am incercat sa imi schimb atitudinea si sa fiu perseverent. Si acum atrag fetele chiar foarte bine. Succes! COMPORTATE FRUMOS! Nu golaneste, ca altii si zic ca atrag femeile. Aia nu e iubire. One Love.

| LordCroft a răspuns:

Pai cum fratele meu sa ai fete foarte frumoase daca tu esti urat ca dracu laughing

| Pitagora a răspuns:

Tu vrei sa ajungi sus dintr-o incercare dar trebuie sa pleci de jos ca sa capeti experienta si sa inveti cine te iubeste asa cum esti