| ali17 a întrebat:

Dc sunt urat? dc nu pot sa am parte de fete mai frumoase si dragute?

9 răspunsuri:
| CristiB93 a răspuns:

Crede-ma am vazut baieti uratii de mori cand te uiti si care aveau fete frumoase, nu asta e cheia ci cum te descurci la vorbe, sa le cuceresti din felul tau de a fi si din cuvinte, simtul umorului alea etc etc.

| lullaby57657 a răspuns:

Depinde si cum te porti cu ele. Eu daca as fi in locul lor ar conta mai mult sa ai grija de mine si sa fi afectuos.

| zurick a răspuns:

Salut! Daca tu te consideri intr-un fel cum poti sa te astepti ca o fata sa te creada altfel.PS.Conteaza ce ai in interior! Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru fete nu prea conteaza cum arati ci cum te porti cu ele. Daca si caracterul e urit...

| τττ a răspuns:

Bună,dragă Ali.
Nimeni nu e perfect, dar nimeni nu e urât.Toți suntem frumoși în felul nostru și toți avem ceva care încântă persoanele din jur(simțul umorului, zâmbetul etc.) Oricum, cine te iubește cu adevărat te acceaptă așa cum ești.
Pa, pa!

Răspuns utilizator avertizat
| SirGeo a răspuns:

Dar de unde stii tu ca esti urat? Fiecare dintre noi are frumusetea lui aparte si cum au zis si ceilalti, fetele trebuie sa stii cum te comporti cu ele sa le iei cu putina amageala si ''talent '' sa zic asa si reusesti sa cuceresti orice fata.

| ali17 explică:

Va multumesc la toti big grin

| Phoenix35 a răspuns:

Tu acum esti frumos, dar urat o sa devii cand o sa iti faci sufletul impur! Ma refer la frumusetea interioara!
Daca tu ramai frumos pe interior, o sa fi crezut frumos si pe exterior!
Sper ca te-am ajutat!