| CopilaEmo a întrebat:

Sall deci am cunoscut un baiat pe net. el imi tot zice ca ma iubeste si intr-o zi mia dat id unui prieten de al lui.acel prieten avand 17 ani si eu 13, el imi zicea copila si baiatul care imi zicea ca ma iubese(X) sa enervat si sau luat la bataie. dar ei erau foarte buni prieteni si sau batut din cauza mea...si mie imi place de X oare ce sa fac?
P. S: x are 16 ani si eu 13

Răspuns Câştigător
| MadaxElena a răspuns:

Aa. tu n-ai ce sa faci in situatia astalaughing daca ei sunt cretini si animale sa se ia la bataie din orice problema lor.Ai grija cu cel de 16. iubirea nu e asa sigura precum parewinking

2 răspunsuri:
| lorycykcl a răspuns:

Sa astepti sa mai cresti. De unde stii ca e adevarat ca s-au luat la bataie? vorbesti cu el doar pe net, nu?

| CopilaEmo explică:

Stiu ca sau luat la bataie de la cea mia buna prietena a mea ca de unde e x is bunici eu si era acolo