| euShnUmAIeU a întrebat:

Sall! deci intrebarea mea e urmatoarea, prietena mea cea mai buna a fost 6 luni cu un baiat iar dupa aceea bineinteles ca s-a culcat cu el[desi i-am sp sa n-o faca]acum parintii vor s-o duca la ginecolog ca au afla ca are prieten. Ea mi-a spus ca nu i-a curs sange deci himenul este intact? ginecologul va spune ca-i virgina?

Răspuns Câştigător
| Cătălina a răspuns:

Daca e adevarat ca a avut contact sexual, categorc nu mai e virgina, in povida faptului ca nu a curs nicio picatura de sange. Himenul ei a fost mai elastic, sunt multe cazuri. Ginecologul nu va spune ca e virgina. In timpul consultului, se va putea determina cu exactitate adevarul.

6 răspunsuri:
| Blondamea a răspuns:

Teoretic da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, stai linistita nu ii va zice nu isi va da nimeni seama

| pinkrulz1994 a răspuns:

Pai daca si-o traso cu el cum vrei sa mai fie virgina?laughingrolling on the floor) nu e obligatoriu sa iti curga sangehappy

| kakarotssj a răspuns:

Probabil ca nu s-a culcat cu nimeni, si te-a mintit pe tine!

| danielacs a răspuns:

Chiar daca nu i-a curs sange e posibil sa nu mai fie virgina! Nu e neaparat sa curga sange!winking Oricum succes prietenei tale la ginecolog! Poate are norocul sa mai fie inca virgina big grin

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, himenul nu e intact, doar ca n-a sangerat la deflorare. Ginecologul nu-i va spune ca e virgina, ci ca a avut contact sexual si va preciza intervalul aproximativ (adica in ultimele 3 saptamani sau mai demult).