| razvy_9918 a întrebat:

Sall deci sunt ca o fata d ceva timp(5luni d zile)si nu stiu c simt pentru ea, cand sunt ca ea ma simt foarte bine minunat mai bine zis iar cand nu suntem impreuna parca uit d ea si stau ca alte fete. oare c sentyment este acesta pentru ca eu unul nu inteleg.pls help

4 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Dacă atunci când nu sunteţi împreună nu simţi nimic faţă de ea probabile doar o apreciere, sunt anumite persoane care atunci când eşti în jurul lor pot să-ţi creeze o stare bună. Totuşi ca să nu te înşeli cel mai bine ar fi să mai aştepţi ceva timp şi să-ţi dai seama cu adevărat dacă o placi sau e ceva mai mult. O zi ok să ai!

| Dramaa a răspuns:

Pot spune ca la fel de bine te simti si in compania alteia. deci sentiment nu exista.

| DiutzaAngel a răspuns:

Offf greu... si eu am patit lucrul acesta zic ca e mai mult obisnuinta si simpatizie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se vede ca nici tu nu stii ce simti.Incearca sa te gandesti bine la asta, sa-ti dai seama daca chiar tii la ea sau stai cu doar "de plictiseala". Totusi in 5 luni ar cam trebui sa ai o idee despre ceea ce simti, dar nu e nici o problema, se mai intampla. E normal sa te simti si in prezenta altor persoane bine, dar nu sa uiti de persoana cu care esti impreuna atunci cand nu e langa tine.
Incearca sa te gandesti destul de bine la voi sau mai lasa sa treaca timpul pentru a-ti da seama de ceea ce simti cu adevarat pentru ea.