| PatyS a întrebat:

Sall :*. eu stau cu un baiat!happydar acum putin timp ne-am certat dintr-o prostie si cand ne-am impacat nu am mai stiut exact ce simt pentru el! Help cryingCum sa aflu!?!?!
PS:stau cu el de la inceputu' verii!cryingcrying

Răspuns Câştigător
| LikeNobodyElse a răspuns:

Pai dk u nu stii ce simti pentru el, atunci cine sa stie? noi? nu te cunoastem nu suntem toti prieteni buni cu tin sa stim ce si cum.u stii cel mai binetongue ar trebui sa te hotarasti u singuratongue

1 răspuns:
| PatyS explică:

Mai du-te ma antipaticule ca'n primul rand eu am bani mai multi ca el asa ca FMM...