| anonim_4396 a întrebat:

Sallhappy DECI, va rog sa nu radeti:
Plac un tip happy cel putin la caracter ( pe un joc metin valmondial)
Si ei bine, am mai vorbit, si am aflat ca ma place. Apoi, lui ii era prea rusine se ma intrebe daca vreau sa fiu cu el si l-am intrebat asa, si eu odata daca vrea sa fie cu mine. El a zis nu stiu.
Am ramas in continuare prieteni.
Pe urma si-a schimbat numele in joc, si mi-a dat mesaj si chiar m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el (in joc) (el nu mi-a zis ca si-a schimbat numele si nu mi-a zis ca el este cel cu care am vorbit).
Ei bine, azi i-am spus ca eu stiu cine este si l-am intrebat : ``Daca tot ti-ai facut cont nou si m-ai intrebat dupa el daca vreau sa fiu cu tine, atunci de ce mi-ai zis nu stiu?`` Si tot asa am vb ( i-am dat timp sa se gandeasca pana la 23:00) (el chiar omitea cred eu sa raspunda la intrebare adica. de ce ar mai spune ``nu stiu`` in loc saspuna direct DA sau NU?)
Apoi i-am dat pm la ora stailita si m-a intrebat daca nu am uitat. Apoi eu am zis NU si pe urma i-am zis deci ca este NU si gata oh go on. El a inceput sa rada si am zis eu atunci: Deci zi drQ odata NU. si am terminathappy
apoi el a zis: ^^ ``nu``
Intrebari:
1.De ce a pus acel `nu` in ghilimele?
2. Daca ar trebui sa mai insist cu chestia asta
3. ( Mi-a zis ca spune nu stiu pentru ca mi-a spus ca el a facut sa se mai indragosteasca de el si alte fete, apoi eu i-am zis: ``deci ma incardez in CELELALTEstraight face?) Ce sa inteleg prin asta big grin
4. Alte observatiihappy? GEN:
-cum l-as putea face ca sa ma placa in joc cel putin laughing?
Adica, urmatoarea zi dupa ce ne-am cunoscut in joc i-a zis unei prietene si unui prieten ca ma place si ca m-ar intreba daca as vrea sa fiu cu el, numai ca ii este rusine.)
De ce si-a schimbat BRUSC sentimentele? straight face
DAU FUNDAA + vot ^^

Răspuns Câştigător
| Eliiizukaaa a răspuns:

Sinker va cunoasteti de prea putin timp.si atunci cand cunosti o persoana de multa vreme nu iti dai seama ce intentii are. Nu cred ca a tinut la tine sau asa ceva pentru ca ar fi mult prea mult.
Tu ai fost cea care la facut sa creada in el ca poate cuceri mai multe fete stiu asta din mai multe cazuri cum unii baieti devin populari datorita unei fete.Si apropo sa ti minte sentimentele nu se capata asa de usor pana ajungi sa ti la cineva sau sa il iubesti dureaza. Intre voi a fost probabil o atractie de scurta durata sau poate pentru tine ceva mai mult! Ar fi bine sa nu il mai bagi in seama ceva vreme pentru ca il uiti si tu iar daca el are ceva pentru tine te va intreba de vorba iar sentimentele vor reaparea...succes!

6 răspunsuri:
| vάĝàвøήτ a răspuns:

Virtuali prosti=)

| IlegalSmile a răspuns:

Buna happy

Deci fata draga.am jucat si eu ''metin 2 light''.Am fost cu un baiat timp de 7 luni.bla bla bla.Am pus prea multe sentimente pentru un joc, pentru un baiat pe care nici nu-l cunosc in realitate.Deci...daca o sa fi cu el in ''metin'' te sfatuiesc sa nu pui prea multe sentimentehappy.In fine faci ce vrei, dar am trecut si eu prin asta :-s .Deci.Mai bine iti faci un prieten in realitate, sa'l cunosti cu adevarat si sa te placa cu adevarat.nu din vorbehappy

Bafta! Pa, pa happy

| spiridusuanonim a răspuns:

Deci la inceput cand se cunosc doua persoane, au intentia de a se cunoaste mai bine, de a afla cat mai multe unul despre celalat,el la inceput,pentru ca nu te cunostea se purta si vorbea frumos, dar dupa aceea el a vazut va tine o atractie fata de el si l-ai facut sa creada ca este un "fat-frumos", iar el vazand asta si-a schimbat oarecum prima impresie si incearca sa te manipuleze intr-un fel sau altul.Deci nu stiu daca ma intelegi ce am zis pana acum dar eu sper ca ti-am fost de ajutor.Si pe mine daca ma intreaba o fata daca vreau sa fiu cu ea si ii raspun cu nu stiu inseamna ca ii zic nu intr-un mod mai frumos oarecum sa nu ii spun nu asa pe fata. asta sunt eu... funda?

| TechnoCocktail a răspuns:

Sti macar cum arata rolling on the floor!
?

| jupiterestru a răspuns:

Eu zic sa va casatoriti in metin,sa va faceti o casa, poate si copii cine stie, ca viata deja o traiti acolo.

| Sirhandra a răspuns:

@Valentin_Murariu_1990: Nu m-am lasat manipulata happy