| andrada a întrebat:

Ce zodii se potrivesc? Adica daca fata e fecioara baiatul ce trebuie sa fie?

Răspuns Câştigător
| R_9329 a răspuns:

Fecioara-Pesti.
Mai multe aici : http://www.cosmopolitan.ro/......orie.html.

Funda :o3?

6 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Http://www.elystar.ro/modules/news/
aici gasesti o multime de lucruri interesante despre zodii, printre care se numara si compatibilitatea. mie una mi s`a parut interesant

| Dianafamous a răspuns:

Compatibilitate excelenta:

Fecioara-Taur, Fecioara-Rac, Fecioara-Scorpion, Fecioara-Capricorn

Compatibilitate buna:

Fecioara-Fecioara, Fecioara-Pesti

Compatibilitate acceptabila:

Fecioara-Berbec, Fecioara-Leu, Fecioara-Balanta, Fecioara-Varsator

Compatibilitate redusa:

Fecioara-Gemeni, Fecioara-Sagetator

Uite poti sa te uiti la ce zodii vrei u : http://www.eastrolog.ro/compatibilitati/

| izumi a răspuns:

Pai fecioara are compatibilitate foarte buna cu taurul, racul, scorpionul si capricornul.winking Sper sa-ti fie de folos!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pesti si se vor impaca de minune

| Bella_5737 a răspuns:

Cu capricornwinking. bye