| EgoFiet a întrebat:

Cu ce zodii se potriveste zodia Sagetator?

Răspuns Câştigător
| LetMeHelp a răspuns:

De pe: http://www.eastrolog.ro/compatibilitati/;)

Compatibilitate excelenta:
Sagetator-Berbec, Sagetator-Leu, Sagetator-Balanta, Sagetator-Varsator

Compatibilitate buna:
Sagetator-Gemeni, Sagetator-Sagetator

Compatibilitate acceptabila:
Sagetator-Taur, Sagetator-Rac, Sagetator-Scorpion, Sagetator-Capricorn

Compatibilitate redusa:
Sagetator-Fecioara, Sagetator-Pesti

Numai bine! :)

12 răspunsuri:
| Madayna a răspuns:

Eu nu cred in compatibilitatea dintre zodii, toate se potrivesc cu toate. Eu sunt berbec, iubitul meu berbec si ne intelegem foarte bine, in zodiac nu ne potrivim deloc deci nu are legatura zodia.

| LittleBugsBunny a răspuns:

Chiar crezi ca relatiile dintre doua persoane sunt influentate de data nasterii? serios cu ce te influenteaza pe tine ca te-ai nascut iarna? te-ai fi format altfel ca persoana daca veneai pe lume vara? ai fi facut altceva? nu cred ar fi fost la fel deci zodiile sunt doar o forma de manipulare dechide ochii

| EgoFiet explică (pentru LittleBugsBunny):

Sunt de acord cu tine, dar eu nu cred ca am mentionat mai sus asta. Am pus doar o intrebare cu ce zodie se potriveste sagetatorul. deoarece am un blog.
Spui sa deschid ochii? tu copila inainte sa comentezi deschide tu bine ochii. dupa avatar nu cred ca ai mai mult de 14. Take it easy!

| LittleBugsBunny a răspuns (pentru EgoFiet):

Si daca am mai mult de 14 ce se intampla ps nu judeca aparentele ca o sa pierzi in viata succes

| EgoFiet explică (pentru LittleBugsBunny):

Nu judec pe nimeni. daca ai avea ocazia sa ma cunosti nu cred ca ai mai spune asta, have a nice day. happy

| LittleBugsBunny a răspuns (pentru EgoFiet):

Poate ai dreptate dar tu ai inceput cu presupunerile eu am continuat pace

| EgoFiet explică (pentru LittleBugsBunny):

Sorry. I’m broke

| lex79 a răspuns:

Cu toate. nu mai credeti in balivernele astea!

| paulacarry a răspuns:

Sigur urasc zodia fecioara, (stiu din experienta)

| Zarif_Andrei_1999 a răspuns:

Cred ca scorpion o.O