| DenDi a întrebat:

SALL.imi cam place de un baiat. dar nu stiu cum sa fac cunostinta cu el pentru ca imi este cam rusine si mi-e frica sa nu ma fac de ras.pls dau funda

5 răspunsuri:
| cOnTexT a răspuns:

Macar el stie ca existi?

| Borgir a răspuns:

Ai poti arunca o privire din care sa inteleaga ca il placi daca te place ar trebui sa fie de ajuns.Intrati si boi in vorba dar despre ceva legat de scoala dai de inteles prin felul cum te uiti cum te comporti in felul asta poti evita cu fruntea sus un eventual refuz.

| SkittlesS a răspuns:

Deci tu ma injurii pe mine?
te'am reclamatwinking
si la intrebarea ta:asa gen de fata la care ii e rusine de un baiat...sigur nu stie ca existiwinking

Have a nice day!
pana primesti reclamatiawinking

| visatoarea01 a răspuns:

Pai vezi aveti vreun prieten sau prietena comuna care sa va faca cunostinta.hai curaj!

| valiska10 a răspuns:

Daca nu il cunosti si treci foarte des pe langa el ar fi bine asa: eu sunt baiat si stiu. ar trebui sa incerci sa dai cu cotul in el si sa ii spui,, scuze,, dupa care ii vei cere numele lui.si poate o sa mearga succes.:*